fot. UM Rydułtowy
fot. UM Rydułtowy

Dyrektorzy szkół podstawowych spotkali się 14 marca, aby odebrać laptopy zakupione z pozyskanych funduszy na realizację projektu "Wsparcie dla uczniów z Ukrainy". Zastępca Burmistrza pani Mariola Bolisęga przekazała szkołom zakupione laptopy z pozyskanych funduszy na realizację projektu, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest ułatwienie dostępności do wysokiej jakości kształcenia dla uczniów z Ukrainy uczęszczających do szkół podstawowych w Rydułtowach. Zakupione laptopy mają pomóc w podniesieniu jakości i dostępności zdobywanej wiedzy oraz umiejętności przez uczniów z Ukrainy.

Zakupione laptopy będą wykorzystywane podczas zajęć edukacyjnych, aby ułatwić uczniom dostęp do wiedzy i umiejętności, a także zapewnić wyższą jakość nauczania. To ważne wsparcie dla uczniów z Ukrainy, którzy mają możliwość uczenia się w polskiej szkole podstawowej.

5

Komentarze

  • Rodzice 16 marca 2023 10:12Skończysz pedofilu jak szymon z Radlina...
  • Andrzej 16 marca 2023 10:11PEDOFIL MARCIN POŁOMSKI DO DYMISJI !!!
  • Łowcy Skór 16 marca 2023 10:00Dzień dobry służące pedofila Marcina P.
  • PolskaDlaPolaków 16 marca 2023 09:59Zmasakrujemy każdego Ukraińca jakiego zobaczymy po zmroku w naszym mieście...
  • Kasia Połomska 16 marca 2023 09:58Szkoda tylko że burmistrz miasta Rydułtowy jest pedofilem molestującym dzieci a te laptopy ukradł mieszkańcom pracownice pedofila Połomskiego żal pl

Dodaj komentarz