fot. Powiat Wodzisławski
fot. Powiat Wodzisławski

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wodzisławiu Śląskim otrzymała dodatkowe środki finansowe na wyposażenie pomieszczeń, co poprawi komfort pracy i obsługi klientów - dzieci w wieku szkolnym oraz ich rodziców. Zarząd Powiatu poradni przyznał 30 tysięcy złotych na prace remontowe i wyposażenie trzech nowych pomieszczeń.

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia jest pokój nauczycielski, wraz z pomieszczeniem do pracy administracyjnej. Terapeuci otrzymali swoje miejsce, gdzie mogą pracować nad sporządzaniem opinii, orzeczeń, a także mają stały dostęp do komputerów oraz elektronicznej bazy z rejestrem pacjentów. Został tam umieszczony również duży stół konferencyjny wraz z krzesłami, umożliwiający spotkania w większym gronie pracowników. Zakupiono również szafki do przechowywania indywidualnych kart pacjentów, a także szafy umożliwiające przechowywanie dokumentacji.

Pomieszczenie administracyjne, które znajduje się przy pokoju nauczycielskim, zostało wyposażone w biurka komputerowe wraz z krzesłami. Oprócz tego urządzono tam segment socjalny oraz zakupiono meble niezbędne do wykonywania codziennych czynności.

Komentarze

Dodaj komentarz