fot. ie2023.pl
fot. ie2023.pl

Polska będzie gospodarzem największej multidyscyplinarnej imprezy sportowej w Europie, Igrzysk Europejskich, która odbędzie się w 2023 roku. W wydarzeniu weźmie udział ponad 50 krajów, a zawodnicy będą rywalizować w blisko 30 dyscyplinach sportowych. Impreza odbędzie się w różnych miastach Polski od 21 czerwca do 2 lipca 2023 roku.

Jednym ze sposobów, aby wziąć udział w Igrzyskach Europejskich, jest wolontariat. Wolontariusze będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć z bliska najlepszych europejskich sportowców i zdobyć unikalne doświadczenie organizacyjne. W trakcie wydarzenia wolontariusze będą pełnili różne funkcje, takie jak pomoc w organizacji imprezy, obsługa zawodników i kibiców, a także udział w wydarzeniach towarzyszących.

Aby zostać wolontariuszem podczas Igrzysk Europejskich 2023, należy przejść przez dwa etapy rekrutacji. Pierwszym etapem jest rejestracja i wypełnienie formularza rekrutacyjnego na Portalu Wolontariusza. Następnie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną przeprowadzaną online za pośrednictwem Portalu Wolontariusza. Aby wziąć udział w wolontariacie, uczeń musi mieć ukończone 16 lat do 1 czerwca 2023 roku.

Wolontariat podczas Igrzysk Europejskich 2023 to doskonała okazja dla młodych ludzi, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie i rozwijać swoje pasje. To także możliwość nawiązania ciekawych znajomości, poznania ludzi z całego świata oraz podzielenia się swoimi pasjami i umiejętnościami. Wolontariusze otrzymają także strój, gadżety, wyżywienie, bezpłatną komunikację miejską, możliwość zakwaterowania, ubezpieczenie oraz certyfikat udziału w wolontariacie.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś na ie2023.pl/wolontariat, aby wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie, połączonej z międzynarodową i międzypokoleniową integracją oraz możliwością obserwacji z bliska specyfiki organizacji sportowego wydarzenia.

Komentarze

Dodaj komentarz