fot. Materiał nadesłany
fot. Materiał nadesłany

Gabryś to chłopiec, który powinien cieszyć się swoim dzieciństwem i przygotowywać się do kolejnego etapu swojego życia. Jest uczniem 8. klasy szkoły podstawowej i powinien teraz skupić się na przygotowaniach do egzaminów, wyborze szkoły średniej, wycieczkach klasowych i przygotowaniach do komersu. Jednak jego życie nagle się zmieniło, gdy w styczniu zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową - chłoniak Hodgkina.

Od tego czasu jego życie składa się z chemioterapii, wizyt w szpitalu, spotkań z lekarzami i badaniami. To nie jest to, czego powinien doświadczać czternastoletni chłopiec, a jego marzeniem jest zagrać z przyjaciółmi w piłkę nożną.

Dlatego też, aby pomóc Gabrysiowi spełnić jego marzenie, jego przyjaciele postanowili dla niego zorganizować na sali OSP małą kawiarnię wraz z kiermaszem wielkanocnym. Wydarzenie odbędzie się 19 marca w godzinach od 13 do 19 w remizie OSP Gotartowice.

Wszystkie pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane na leczenie Gabriela Kulskiego, który jest podopiecznym Fundacji Iskierka. Ta organizacja zajmuje się pomaganiem dzieciom chorym na nowotwory i ich rodzinom, zapewniając wsparcie finansowe, psychologiczne i medyczne.

Wszyscy razem dla Gabrysia!
Materiał nadesłany

Komentarze

Dodaj komentarz