KMP Żory
KMP Żory

W piątkowy wieczór, tuż po godzinie 18:00, dyżurny żorskiej komendy Policji otrzymał niepokojące zgłoszenie dotyczące młodej dziewczyny, która miała zamiar targnąć się na swoje życie. Incydent miał miejsce w rejonie ulicy Kościuszki. Na szczęście w tym samym czasie w pobliżu znajdował się patrol ruchu drogowego, który pełnił służbę w ramach koordynacji wojewódzkiej, mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach.

Czujni funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, nie tracąc ani chwili. W rejonie torowiska szybko odnaleźli dziewczynkę, którą natychmiast opatrzyli, zabrali do radiowozu, a następnie przekazali pod opiekę rodziny oraz Zespołu Pogotowia Ratunkowego. Dzięki ich szybkiemu i zdecydowanemu działaniu, sytuacja została opanowana, a życie nastolatki uratowane.

1

Komentarze

  • Agnieszka Gozdek 22 marca 2023 12:50No i dobrze, że dziewuszkę uratowali. Szkoda młodego życia. Swoją drogą...znowu zastanawia mnie, co się dzieje? Czemu tak dużo młodych ludzi targa się na swoje życie

Dodaj komentarz