fot. ms
fot. ms

29 marca w Kinie Centrum odbył się niezwykły koncert, który w pełni oddał hołd pamięci Św. Jana Pawła II. Wydarzenie zgromadziło liczne grono melomanów, którzy mieli okazję wysłuchać utalentowanych artystów, wzbogacając tym samym swoje muzyczne doznania.

Głównymi wykonawcami tego wyjątkowego wieczoru byli Iwona Socha, Łukasz Gaj oraz Adam Sobierajski, którzy z pasją oddali hołd pamięci Świętego papieża. Wszystkich artystów wspierała utalentowana Joanna Steczek, która pięknie zaaranżowała akompaniament podczas koncertu.

Wydarzenie prowadzone było przez Reginę Gowarzewską, która z wdziękiem oraz profesjonalizmem wprowadzała kolejne punkty programu. Dzięki niej zgromadzona publiczność mogła poczuć się w pełni zaangażowana w muzyczne świętowanie.

Organizatorem muzycznego hołdu był poseł na sejm RP Grzegorz Matusiak. Dzięki jego staraniom, koncert mógł się odbyć i zgromadzić ludzi, którzy z radością uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu.

- Ludzie sami przychodzili do mojego biura i pytali się co mogą zrobić, by wspólnie pokazać jak bliski ich sercu jest Nasz Papież. Niektórzy nawet nie próbowali ukrywać swojego rozżalenia i bezsilności na tę kampanię oszczerstw, jaką wypowiedziano Ojcu Świętemu. Kierując się słowami Papieża, który zawsze powtarzał zło dobrem zwyciężaj, postanowiłem odpowiedzieć na te wszystkie oskarżenia w najlepszy sposób, jaki znam, czyli muzyką. Na szczęście nie zabrakło wybitnych artystów, którzy od razu zdecydowali się wesprzeć swoimi talentami nasz artystyczne przedsięwzięcie – powiedział poseł.

Muzyczny hołd dla Św. Jana Pawła II okazał się sukcesem zarówno organizacyjnym, jak i artystycznym. Uczestnicy tego wydarzenia z pewnością długo będą wspominać ten niezwykły wieczór, który połączył w sobie ducha muzyki i pamięć o wielkim papieżu.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz