KPP Racibórz
KPP Racibórz

Władze policji w Raciborzu zabezpieczyli rower marki B-Twin 11 kwietnia 2023 roku. Dwukołowy pojazd został znaleziony na terenie miasta w okolicach ulicy Żorskiej, a śledczy przypuszczają, że może być on związany z jakimś przestępstwem.

Chociaż funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu dokładają wszelkich starań, właściciela roweru nadal nie udało się ustalić. W związku z tym funkcjonariusze zwracają się z apelem do społeczności lokalnej, by pomóc w odnalezieniu poszkodowanej osoby.

Jeśli posiadasz informacje na temat właściciela tego roweru, bądź jesteś jego właścicielem, policja prosi o kontakt. Możesz skontaktować się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47 85 562 55 lub 47 85 562 36. Alternatywnie, możesz udać się osobiście do komendy przy ul. Bosacka 42 lub skorzystać z adresu e-mail: kryminalny@raciborz.ka.policja.gov.pl.

1

Komentarze

  • Po co 24 kwietnia 2023 18:16Problem w tym ze wlasciciel nie wie po co ma sie zglosic. Czy po rower?!--czy po sadystycznie wysoki mandat.

Dodaj komentarz