Materiał nadesłany
Materiał nadesłany

Światło jupiterów pada na scenę, a brawa publiczności zwiastują nadejście wyjątkowego duetu. Marlena Mysza i Arkadiusz 'Pan Pawłowski' łączą siły, by dostarczyć nam rozrywkę, która na długo zapadnie w pamięć. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Marlena Mysza po raz pierwszy zaskoczy publiczność swoim nowym programem "Jestem za". Ten debiutancki, ale zdecydowanie nie ostatni, solowy występ obiecuje satysfakcję dla tych, którzy cenią sobie ostrą satyrę i niespodziewane zwroty akcji.

Arkadiusz 'Pan Pawłowski', wieloletni bohater polskiego pro wrestlingu, założyciel Prime Time Wrestling, szef Kabaretu Pod Napięciem, i ring announcer High League (poprzednio FAME MMA) z pewnością nie pozostawi miejsca na nudę. Jako laureat najbardziej prestiżowych festiwali komediowych w Polsce, mistrz Polski w one man show i stały bywalec telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2 i Comedy Central, Arkadiusz to prawdziwy człowiek-orkiestra.

Zapraszamy do Pubu Spółdzielczego przy ul. Sobieskiego 15 już dziś, 11 maja, o godzinie 19:00. Bilety dostępne są na stronie kupbilecik 

Nie przegap tej niecodziennej okazji zobaczenia Marleny Myszy i Arkadiusza 'Pan Pawłowskiego' razem na jednej scenie. Biorąc pod uwagę ich osiągnięcia i różnorodność talentów, jesteśmy pewni, że wieczór ten będzie pełen emocji i humoru. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz na scenie rzut Myszą na bok, bo Arkadiusz 'Pan Pawłowski' będzie walczyć o zwycięstwo w tej niecodziennej konkurencji: kto rozbawi publiczność do łez!

Pamiętajcie jednak, że wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Prosimy o wyłączenie telefonów na czas występu oraz o powstrzymanie się od nagrywania materiału audio i wideo. Szanujmy pracę artystów, bilet nie upoważnia do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osoby zakłócającej przebieg wydarzenia, bez możliwości zwrotu za bilety. Zakup biletu oznacza akceptację powyższych warunków.

 

Komentarze

Dodaj komentarz