KPP Wodzisław Śląski
KPP Wodzisław Śląski

Na podstawie wstępnych ustaleń policji, zdarzenie wywołane było przez 47-letniego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego, kierującego pojazdem marki Ford. Jechał on ulicą Rybnicką w kierunku ulicy Witosa, kiedy prawdopodobnie zasnął za kierownicą. W efekcie stracił kontrolę nad pojazdem, przekroczył linię podziału jezdni i doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka autem marki Opel.

Za kierownicą Opla siedział 44-letni mieszkaniec powiatu myszkowskiego, który jechał zgodnie z przepisami. W wyniku kolizji, pasażer Opla - 60-letni mieszkaniec powiatu konińskiego, odniósł obrażenia. Natychmiast po zdarzeniu służby medyczne przewiozły go do szpitala w Wodzisławiu Śląskim.

Sprawca zdarzenia, kierowca Forda, również trafił do szpitala z powodu doznanych w wypadku ogólnych potłuczeń ciała.

Policja w Wodzisławiu Śląskim rozpoczęła dochodzenie w celu dokładnego ustalenia okoliczności tego wypadku. Za spowodowanie zdarzenia drogowego, kierowcy Forda grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt
1

Komentarze

  • Dominik 16 maja 2023 14:41 Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

Dodaj komentarz