KPP Wodzisław Śląski
KPP Wodzisław Śląski

Zgodnie z informacjami, mężczyzna wykradł czteropak piwa i zbiegł z miejsca zdarzenia. Jednak, dzięki czujności miejscowych dzielnicowych, udało się go zlokalizować na ulicy Paderewskiego. W trakcie interwencji, zauważono, że mężczyzna posiadał przy sobie skradziony towar. Przy sprawdzaniu tożsamości, okazało się, że używał cudzego dowodu osobistego, ale funkcjonariusze szybko rozpoznali prawdziwe dane podejrzanego.

Zidentyfikowany jako 43-letni mieszkaniec Żor, mężczyzna był już poszukiwany przez policję na podstawie listu gończego. Miał do odbycia dwie kary pozbawienia wolności - jedną ośmiomiesięczną, a drugą wynoszącą rok i sześć miesięcy.

Podczas przeszukania, funkcjonariusze odkryli u mężczyzny dodatkowo trzy kartki LSD. W związku z kradzieżą alkoholu, został on ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Obecnie zatrzymany odbywa zaległe wyroki. Dodatkowo, będzie musiał odpowiedzieć za posiadanie substancji narkotycznych, kradzież dokumentu tożsamości oraz jego użycie. Za te przestępstwa grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności. Decyzję w tej sprawie podejmie sąd.

Komentarze

Dodaj komentarz