Materiał nadesłany
Materiał nadesłany

Wyjątkowy koncert na Dzień Matki został zorganizowany przez posła na sejm RP, Grzegorza Matusiak, przewodniczącego rady miasta Piotra Szeredę oraz radnego miasta Michała Urgoła.

Zapowiada się niesamowite muzyczne wydarzenie, w którym największe przeboje muzyki operetkowej i musicalowej zmieszają się z klasycznymi utworami muzyki rozrywkowej. Będzie to wyjątkowa okazja, aby przeżyć emocje i piękno tak różnorodnych gatunków muzycznych w jednym miejscu.

Koncert odbędzie się pod kierunkiem utalentowanych wykonawców, którzy zaangażują publiczność swoimi umiejętnościami i pasją. Wystąpią: sopranistka Zuzanna Skibińska, kontralt Joanna Skibińska, tenor Marian Chrobok oraz baryton Jacek Kapica. Każde z tych wybitnych głosów ma coś unikalnego do zaoferowania, a ich połączenie zapewni prawdziwe muzyczne doznania.

Wstęp na koncert jest wolny z zaproszeniem, lecz liczba miejsc jest ograniczona, co gwarantuje intymną atmosferę wydarzenia. Zaproszenia są dostępne od 15 maja w biurze poselskim przy ul. Mazowieckiej 2.

post image
 

Komentarze

Dodaj komentarz