KPP Wodzisław Śląski
KPP Wodzisław Śląski

Stefan Dudzic, 52-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, jest poszukiwany przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, konkretnie przez Zespół do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Niezwykle niepokojące jest to, że mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną od momentu, kiedy opuścił swoje mieszkanie przy ulicy Żeromskiego 13 maja, w godzinach wieczornych.

Stefan Dudzic jest szczupłym mężczyzną o wysokości około 178 cm. Ma 52 lata, szare oczy, normalne uszy i krótkie ciemne włosy. W dniu, kiedy ostatnio go widziano, miał na sobie charakterystyczną bluzę dresową zapinaną na zamek z czerwonymi wstawkami na rękawach, niebieskie spodnie typu jeans i czarne buty typu glany.

Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu Śląskim prosi o pomoc wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Stefana Dudzica. Osoby te mogą skontaktować się z policją osobiście, odwiedzając komendę przy ulicy Kokoszyckiej 180B w Wodzisławiu Śląskim, telefonicznie pod numerami: 47 85 55 285, lub 47 85 55 286, lub drogą mailową: kryminalny@wodzislaw.ka.policja.gov.pl. Wszelkie informacje mogą być kluczowe dla znalezienia zaginionego mężczyzny.

Komentarze

Dodaj komentarz