KMP Gliwice
KMP Gliwice

W wyniku groźnego zdarzenia drogowego, które miało miejsce w sobotę około godziny 5:00 na ulicy Szkolnej w Pilchowicach, życie straciły dwie osoby. Tragiczny wypadek z udziałem samochodu marki Audi doprowadził do konfrontacji pojazdu z drzewem stojącym przy drodze. Zaraz po zdarzeniu na miejsce skierowano zespoły ratownicze.

Podczas pokonywania łuku drogi, samochód Audi A3 z nieznanych jeszcze powodów uderzył w krawężnik, co doprowadziło do zjechania pojazdu na pobocze i zderzenia z drzewem. Nie żyją 19-letni kierowca oraz 21-letni pasażer, który siedział obok niego. Trzej inni pasażerowie, w tym 19-letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 21 lat, zdołali samodzielnie opuścić rozbite auto. Zostali oni przetransportowani do szpitala z obrażeniami, które na szczęście nie zagrażają ich życiu.

Po wypadku, policjanci wspólnie z prokuratorem przystąpili do oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczenia dowodów. Czynności te zakończyły się około godziny 11:00. W toku śledztwa mają zostać wyjaśnione dokładne okoliczności i przyczyny tej tragicznej sytuacji.

Komentarze

Dodaj komentarz