KMP Rybnik
KMP Rybnik

We wtorek 23 maja, około godziny 17.00, na ulicy Raciborskiej w Bogunicach miało miejsce zdarzenie drogowe, które mogło skończyć się tragicznie. Według ustaleń policji z rybnickiej drogówki, kierowca ciężarówki marki Peugeot, 61-latek jadący w stronę Adamowic, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu.

Kierujący Peugeotem uderzył w nadjeżdżającego z przeciwka Fiata Pandę, prowadzonego przez 21-letnią kobietę. Pomimo wpadnięcia w poślizg, kierującej udało się uniknąć obrażeń. Niemniej jednak, Peugeot kontynuował swoją niekontrolowaną jazdę i zderzył się z kolejnym pojazdem - Citroenem, za kierownicą którego siedziała 27-letnia kobieta. Kierująca Citroenem, choć odniosła jedynie niegroźne obrażenia, musiała zostać przewieziona do szpitala.

- Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń - informuje starszy aspirant Bogusława Kobeszko.

Komentarze

Dodaj komentarz