KPP Wodzisław Śląski
KPP Wodzisław Śląski

W obrębie Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim działa Zespół do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Jednym z ich kluczowych zadań jest ściganie osób, które usiłują ukryć się przed organami prawa. Dzięki swojej niezwykłej intuicji oraz niebywałej cierpliwości, policjanci z tego zespołu z powodzeniem zmniejszają liczbę osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości.

Ich ostatnie osiągnięcia są szczególnie imponujące. W ciągu zaledwie dziesięciu dni, funkcjonariusze zakończyli poszukiwania siedmiu osób, na które wydano listy gończe. Efektywność działań tego zespołu w ostatnim czasie stanowi dowód na to, że stała czujność i skrupulatna praca przynoszą oczekiwane rezultaty.

Najbardziej znamiennym przykładem skuteczności działań jest przypadek mężczyzny, który zdołał ukryć się przed wymiarem sprawiedliwości na dłuższy czas, ale ostatecznie nie uniknął konsekwencji swoich czynów. Był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności wynoszących 10 miesięcy i 50 dni. Teraz, dzięki zaangażowaniu i determinacji policjantów, będzie musiał odpokutować swoje przestępstwa za kratami.

1

Komentarze

  • SzaryMIeszkaniec 26 maja 2023 11:38Redakcji czy miesiąc ma więcej niż 50 dni? Piszecie "Był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności wynoszącej łącznie 10 miesięcy i 50 dni." To albo ma dwie kary (w celu odbycia kar ... wynoszących) albo "łącznie 11 miesięcy i 20 dni".

Dodaj komentarz