Starostwo Powiatowe w Rybniku
Starostwo Powiatowe w Rybniku

Zaczynając od uroczystej Mszy Świętej w kościele pod wezwaniem Świętej Anny, świętowanie jubileuszu przeniosło się do sali bankietowej GOKiR w Świerklanach Górnych. W tym miejscu jubilatki i goście mieli okazję składać okolicznościowe życzenia, gratulacje i podziękowania za niezmordowane starania, które przyczyniły się do dynamicznego rozwoju Koła.

Zaangażowanie i wkład członkiń Koła Gospodyń Wiejskich doceniła Halina Karwot, Radna Powiatu, która w tych uroczystościach reprezentowała Starostę Powiatu Rybnickiego, Damiana Mrowca. Skierowała do zebranych słowa uznania, podkreślając istotność roli, jaką Koło odgrywa w społeczności lokalnej.

Podczas jubileuszu odbyła się również serdeczna wymiana wspomnień, które ożywiały przestrzeń sali bankietowej do późnych godzin wieczornych. Zgromadzone gospodynie zaskoczyły gości kulinarnymi wykwintnościami, które podkreślały towarzyski charakter tego niezwykłego wydarzenia.

Z okazji 75-lecia, Koło Gospodyń Wiejskich w Świerklanach Górnych otrzymało wiele życzeń kontynuacji swojej ważnej misji. Wyrażone zostało również nadzieję, że kolejne lata przyniosą jeszcze więcej inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej i będą źródłem zadowolenia z pełnionej społecznej roli.

Komentarze

Dodaj komentarz