UM Racibórz
UM Racibórz

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Raciborza, wzmacnia swoją pozycję na rynku. W 2022 roku, dzięki dynamicznemu rozwoju i licznym inwestycjom w specjalistyczny sprzęt, przedsiębiorstwo zyskało możliwość realizacji bardziej złożonych projektów w skróconym czasie.

Firma znacząco przyczynia się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa na raciborskich drogach, realizując wiele istotnych projektów. Szczególne znaczenie ma przebudowa ulicy Rybnickiej, która znacząco zwiększy komfort i bezpieczeństwo na tym kluczowym odcinku drogi. Dodatkowo, w ostatnim czasie przedsiębiorstwo przeprowadziło szereg inwestycji na rzecz Miasta Racibórz, takich jak przebudowa ulicy Bema, modernizacja ścieżki rowerowej oraz przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych działa nie tylko na terenie województwa Śląskiego, ale również w Opolskim, prezentując konkurencyjne oferty i profesjonalne wykonawstwo. Wśród realizowanych obecnie kontraktów znajdują się m.in. przebudowa drogi powiatowej w Krzanowicach, remont i przebudowa drogi powiatowej w Tworkowie oraz budowa kanalizacji deszczowej w Czyżowicach.

Strategia Przedsiębiorstwa Robót Drogowych skupia się na ciągłym rozwoju, inwestycjach w nowoczesny sprzęt i technologie oraz satysfakcji klientów. Pod kierownictwem prezesa Krzysztofa Wrazidło, firma zakupiła ostatnio 13 specjalistycznych maszyn drogowych, w tym ciągniki samochodowe, ładowarkę czy walec drogowy.

Komentarze

Dodaj komentarz