Arkadiusz Kogut / GKS Jastrzębie
Arkadiusz Kogut / GKS Jastrzębie

Piłkarze z Jastrzębia Zdroju długo musieli czekać na punkt wywalczony w delegacji w bieżących rozgrywkach II ligi. 30 września podopieczni Piotra Dziewickiego zremisowali bezbramkowo ze Skrą Częstochowa, przerywając serię trzech porażek z rzędu. 
– Przeciwnik w tym spotkaniu był bardzo dobrze poukładany w obronie. My się jednak do rywali dostosowaliśmy i też dobrze graliśmy w defensywie, dzięki czemu zagraliśmy na zero z tyłu. Mogliśmy pokusić się o zdobycie bramki, bo były ku temu okazje, szczególnie w pierwszej połowie, niestety szczęście nam nie dopisało – powiedział po meczu Szymon Maszkowski, cytowany na oficjalnej stronie klubu. W piątek, 6 października GKS rozegra kolejny mecz. Tym razem zmierzy się na swoim stadionie z Radunią Stężyca. Początek o godz. 20:30. 

Skra Częstochowa – GKS Jastrzębie 0:0
GKS: Jakub Trojanowski - Bartosz Boruń, Sebastian Rogala (61. Karol Fietz), Yevgeniy Zakharchenko, Konrad Kargul-Grobla (78. Konrad Kargul-Grobla), Przemysław Lech, Szymon Maszkowski, Joao Guilherme, Ricardo Vaz, Szymon Kiebzak, Michał Bednarski (78. Kacper Zych). 

Komentarze

Dodaj komentarz