UM Żory
UM Żory

Klub Piosenki BALLO, reprezentujący muzyczną scenę Polski, osiągnął znaczące sukcesy podczas dwudniowego XXIV Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Kalejdoskop Talentów – Jesień 2023. Festiwal ten, odbywający się w Żywcu, zgromadził artystów z Polski, Ukrainy i Łotwy, prezentujących swoje umiejętności w różnorodnych kategoriach tanecznych i wokalnych.

Wśród uczestników znaleźli się członkowie zespołu „Euforia”, w składzie H. Barska, W. Lubszczyk, H. Jakiela, M. Brudnowska, i G. Żelazo, którzy zyskali uznanie jury i publiczności, zdobywając pierwsze miejsce w swojej kategorii. Ponadto, wyróżnienie indywidualne otrzymała Maria Brudnowska, wokalistka z tego samego klubu.

Festiwal, mający na celu promocję twórczości młodych talentów i integrację kulturową różnych krajów Europy, okazał się doskonałą platformą do wymiany doświadczeń scenicznych oraz osiągnięć twórczych.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas niedzielnego koncertu galowego w Centrum Kultury w Żywcu, gdzie Klub Piosenki BALLO zaprezentował swoje umiejętności, zdobywając uznanie i aplauz.

Komentarze

Dodaj komentarz