Materiał prasowy / MZK
Materiał prasowy / MZK

Podczas spotkania, które odbyło się 5 lipca, wybrano przewodniczącego Zgromadzenia, jego zastępcę oraz członków komisji rewizyjnej. Piotr Szereda, radny z Jastrzębia-Zdroju, został przewodniczącym Zgromadzenia MZK. Wspierać go będzie Jolanta Lis, radna z Pszowa, która objęła funkcję zastępcy przewodniczącego.

Grzegorz Dulemba, wiceprezydent Jastrzębia-Zdroju, został przewodniczącym Zarządu MZK. Jego zastępcą mianowano Piotra Galusa, zastępcę wójta Marklowic. Do Zarządu dołączyli także: Grażyna Kuczera, dyrektor Biura MZK, Marcin Król, zastępca burmistrza Radlina, oraz Mariola Bolisęga, zastępca burmistrza Rydułtów.

Grzegorz Dulemba podkreślił znaczenie współpracy zarówno z gminami członkowskimi, jak i pracownikami MZK.

- Stawiam na rozwój i owocną współpracę zarówno z gminami członkowskimi jak i pracownikami MZK. Przed nami ciężka praca i wiele wyzwań oraz szans związanych z unowocześnieniem transportu zbiorowego. Wierzę, że prace będą konstruktywne i owocne, przynoszące pasażerom konkretne korzyści - powiedział nowy przewodniczący Zarządu.

Komisja Rewizyjna

Pracami komisji rewizyjnej pokieruje Roman Bura, radny z Mszany. W komisji zasiądą również Grzegorz Bąk, radny z Marklowic, oraz Joanna Śmieja, wójt gminy Pawłowice.

Poprzednim przewodniczącym zarządu był Roman Foksowicz, zastępca prezydenta miasta Jastrzębie-Zdrój za kadencji Anny Hetman.

Komentarze

Dodaj komentarz