post image
Znak zodiaku - Baran
Baran (21 marca - 20 kwietnia)
Będziesz doświadczać życia z większą intensywnością niż zazwyczaj. Twój umysł zacznie odbierać nowe fluidy. Pojawi się szansa zrobienia czegoś niezwykłego. Warto wierzyć w swoje siły.Byk (21 kwietnia - 21 maja)
Twoje zdrowie będzie się wzmacniać pod wpływem pozytywnych czynników psychicznych. Pozytywne myślenie spowoduje, że poczujesz się wręcz znakomicie. Unikaj pesymistów.Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)
Będziesz wiedzieć, czego chcesz i do czego dążysz. Nastąpi harmonia między uczuciami, wolą i postępowaniem. Górować będzie przezorność i rozwaga, ale z odrobiną szaleństwa.Rak (22 czerwca - 22 lipca)
Nastąpi wzrost pewności siebie i zaufania do swych sił, ale jednocześnie musisz bardziej skupić się na sobie i odnaleźć to, czego potrzebujesz dla dalszego rozwoju.Lew (23 lipca - 22 sierpnia)
Może pojawić się pewien rodzaj zależności od otoczenia. Przezwyciężysz trudności w oryginalny sposób. Nie możesz stawiać wszystkiego na jedną kartę. Może być utrudnione nawiązywanie kontaktu z ludźmi roztargnionymi.Panna (23 sierpnia - 22 września)
Spotkasz podobnie myślących ludzi, ale należy znaleźć czas na uzgodnienie różnych punktów widzenia. Może wystąpić tendencja do przesadnego eksponowania siebie, której towarzyszyć może zbyt subiektywne spojrzenie na ważne dla Ciebie sprawy.Waga (23 września - 23 października)
Zwiększy się Twoja moc. Twoje idee znajdą sprzymierzeńców. Możesz stworzyć coś oryginalnego. Pojawi się wiara w sensowne zakończenie rozpoczętych działań. Spotkania z optymistami przyniosą Ci nowe możliwości.Skorpion (24 października - 22 listopada)
Zgromadzisz wokół siebie zwolenników. Dzięki elastyczności pokonasz stojące przed Tobą bariery. Pomimo drobnych napięć możesz coś zrealizować we wspólnocie z ludźmi o pozytywnym podejściu do świata.Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)
Oryginalny sposób działania ułatwi Ci właściwą prezentację siebie. Refleksja nad istotą tego, co robisz, pomoże Ci zrozumieć sens obranego kierunku działań. Świat zacznie cieszyć Cię takim, jakim jest.Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)
Czas medytacji. Mało ludzi może zrozumieć Twój sposób myślenia. Rozważ plusy i minusy podejmowanych decyzji. Drobiazgi mogą wybić Cię z ustalonego kursu. Odkryjesz, że to, co jest wokół Ciebie, daje Ci większe możliwości, niż myślisz.Wodnik (21 stycznia - 20 lutego)
Działaj! Dzisiaj Twoje siły mogą okazać się większe, niż myślisz. Najpierw wykonaj to, co obowiązkowe, a później możesz się oddać temu, co Cię pochłania. Na wiele rzeczy popatrzysz z innego punktu widzenia niż dotychczas.Ryby (21 lutego - 20 marca)
Nie wszystko będzie tak trudne, jak się wydaje. Pojawi się szansa na pozytywne rozwiązanie skomplikowanych spraw. Przestawiasz się na nowe tory. Rośnie prawdopodobieństwo pozytywnej zmiany planów. Unikaj jednak napięć.
 
 

Komentarze

  • MARWI... CUDOWNA I NATURALNA -PIĘKNO NOSICUDOWNA I NATURALNA -PIĘKNO NOSI W SOBIE
  • TOMEX.Q DLA MNIE JEJ OCZY SĄDLA MNIE JEJ OCZY SĄ NA MIEJSCU *1*

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.