Medale klasyków

Po złoto i tytuł mistrza kraju sięgnął Grzegorz Bulak, który w finale kategorii wagowej do 50 kg pokonał 8:3 Tomasza Sobczyka z PTC Pabianice i został wybrany najlepszym zawodnikiem MP.Brązowy medal w kat. do 120 kg wywalczył Wojciech Magdziński, wygrywając z Sebastianem Czerwińskim z Cemetnu Gryfu Chełm.W kat. do 54 kg 4. miejsce zajął Piotr Kneć, który walkę o „brąz” przegrał z zawodnikiem Olimpii Siła Mysłowice.Miejsca zajęte przez pozostałych klasyków Unii: 19. Aleksander Wolny (do 69 kg), 11. Grzegorz Kostka, 16. Jacek Żółtański (obaj w kat. do 85 kg).W finałach mistrzostw kraju wystąpiło 158 zawodników z 38 klubów. W punktacji drużynowej MKZ Unia Racibórz została sklasyfikowana na siódmej pozycji. Trenerami grupy juniorów Unii są Adam Jaroszek i Piotr Smołka.