Nowiny Spółdzielcze

Wbrew pozorom szybkimi krokami zbliża się zima

Kończy się nam kalendarzowe lato, przed nami jesień obniżenie temperatur. Zapewne większość z nas jeszcze rozpamiętuje gorące letnie dni.

Remonty, remonty...

Wakacje to czas wyjazdów urlopowych i odpoczynku naszych lokatorów (pracowników Spółdzielni również). Jednak Spółdzielnia Mieszkaniowa sezon wakacyjny wykorzystuje również na prace remontowe.

Co wolno wojewodzie, to NIE WOLNO na… BALKONIE

Kalendarzowa wiosna już od kilku dni za nami. Lato, wakacje, wyciągamy rower z piwnicy, planujemy, ruszamy w podróż itd. Ale to tylko są chwile, a przed nami całe lato i nie możemy zapomnieć o naszych...

W SM „JAS-MOS” po Walnym Zgromadzeniu

Spółdzielnia Mieszkaniowa "JAS-MOS" podsumowała swoją działalność za 2022 rok podczas Walnego Zgromadzenia. Prezes Zarządu spółdzielni podziękował wszystkim za współprace oraz za udzieloną pomoc.

Lokale użytkowe do wynajęcia

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „JAS-MOS” w Jastrzębiu-Zdroju informuje, iż posiada do wynajęcia:

Nadchodzi czas podsumowań za 2022 rok

Nadchodzi czas podsumowania naszej działalności za 2022 rok. Ten ubiegły rok przyniósł nam kolejne obawy o przyszłość. Po uporaniu się z trudnościami organizacyjnymi podczas pandemii Covidowej, na poc...

Śmiertelna pułapka

W naszych blokach wiele osób przechowuje część swoich rzeczy przed drzwiami do swoich mieszkań w klatce schodowej. Jest to nie tylko nieestetyczne, ale przede wszystkim śmiertelnie niebezpieczne.

Walczymy z wandalizmem!

W ostatnim okresie o naszej Spółdzielni zrobiło się w mediach głośno za sprawę pewnej osoby, która załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne w windzie.

Refleksje na koniec roku

Dobiegają końca obrady Walnego Zgromadzenia Członków RSM. Przed nami już tylko jedno spotkanie.

Nadeszły zimne dni

Rozmowa z Piotrem Szeredą, Prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej „JAS-MOS” z Jastrzębia-Zdróju.