21 marca do 19 kwietnia

Baranie w tym tygodniu podnieś rękawice i podejmij walkę. Szef pochwali Twoje pomysły i doceni zaangażowanie. Planety wyzwolą dotąd nieznane pokłady energii, pójdź za ciosem i wykorzystaj swoją dobrą passę. W miłości czekają Cię relacje, które będą dobrze rokowały na przyszłość. Pary rozpoczną nowe etapy. Załagodzisz spory i staniesz się autorytetem.


20 kwietnia do 22 maja

Stoicki spokój wpłynie korzystnie zarówno na Ciebie, jak i Twoje najbliższe otoczenie. Nieustępliwy Byku w końcu sam wiesz, co dla Ciebie jest dobre. Single powinny ostrożniej zawierać nowe znajomości. W pracy będziesz musiał znaleźć siły na nowe zadania. Będziesz otwarty na naukę, co da Ci nowe możliwości rozwoju. Mars będzie sprzyjał finansom!


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku konsekwentnie będziesz realizował swoje pomysły. Jak zwykle intuicja Cię nie zawiedzie! Zatem nabierz dystansu i nie wdawaj się w dyskusje, które do niczego nie prowadzą. W miłości Rak Cię uzupełni, a Koziorożca lepiej będzie unikać. Planety zapewnią Ci dobrą formę intelektualną, warto będzie wykorzystać swój potencjał i nauczyć się czegoś nowego.


22 czerwca do 22 lipca

Możesz poczuć się przytłoczony codziennymi obowiązkami. Jednak optymizm Cię nie opuści, a przyjaciele nie odstąpią na krok. Zmienisz swoje nastawienie do osoby, którą ostatnio zbyt pochopnie oceniłeś. Niezapomniane chwile spędzisz z Bliźniakiem, a z Wodnikiem spełnisz jedno z Twojej tegorocznej listy marzeń. Przed Tobą nowe projekty i zyski!


23 lipca do 23 sierpnia

Planety ubiorą Cię w pewność siebie, podejmij się na pozór niemożliwego. W finansach bądź rozważny, naucz się racjonalnego gospodarowania budżetem. W miłości nie zawsze musisz gonić gwiazd, tydzień przyniesie spokój i harmonię. Weekend stoi pod znakiem upragnionego odpoczynku, niewątpliwie będzie zabarwiony kulinarnymi eksperymentami i uśmiechem ukochanego!


24 sierpnia do 22 września

Zaplanuj zadania rozważnie, bo zapowiada się pracowity tydzień, w przeciwnym wypadku zarwiesz niejedną noc. W miłości partner Cię zaskoczy, a single nie będą narzekały na brak zainteresowania. Pamiętaj, że zmiany bywają nieuniknione, a czasami wręcz potrzebne. Wzbudzisz kontrowersje, zatem przekonaj się do niekonwencjonalnych rozwiązań i bądź waleczna Panno!23 września do 22 października

Planety Ci sprzyjają i zdecydowanie będzie to Twój tydzień Wago! Pochłonie Cię kariera, odkryjesz nowe pasje i nawiążesz ciekawe relacje towarzyskie. Twoja osoba roztoczy urok i magię. Obok Strzelca nie przejdziesz obojętnie, a z Lwem znajdziesz równowagę. Twoja osoba roztoczy urok i magię. Jednym słowem wszystkie sygnały na niebie i ziemi krzyczą: Do Boju!


23 października do 21 listopad

Plany, planami, ale bez porządnego grafiku ani rusz! Skorpionie nie ulegaj emocjom, one nigdy nie są dobrym doradcą. Zachowaj zimną krew i konsekwentnie odhaczaj zadania. Weekend uwieńczy spontaniczny wypad ze znajomymi. Być może zaśnieżone szczyty gór przyniosą upragnione ukojenie, a żar kominka skłoni do przemyśleń. Z odsieczą przyjdzie życzliwy Koziorożec!


22 listopada do 21 grudnia

W tym tygodniu z powodzeniem pozamykasz wszystkie zaległe sprawy. Pomimo tego, że miłość nie zna miary, w związkach przyjdzie czas przemyśleń i wnikliwych analiz. Wolne Strzelce zapragną deklaracji i będą dążyły do dojrzałych uczuć. Predyspozycje Twojego znaku pomogą Ci nauczyć się szybszego dokonywania wyborów. Odważ się zatem sięgnąć po więcej!


22 grudnia do 19 stycznia

Przed Tobą czas drogi, ale i nagrody. Zasiejesz plony i zbierzesz owoce! Najbliższy tydzień zapoczątkuje wiele zmian, które nadejdą w najbliższych miesiącach. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu, a unikniesz błędów i rozczarowań. Odpowiednio dawkowana doza szaleństwa ukoronuje Twój związek. Koziorożcu, pomimo Twoich starań, w miłości z Wagą będzie Ci nie po drodze!


20 stycznia do 18 lutego

Odwróć monetę, aby uniknąć złych sytuacji. Wkrótce dobre pomysły posypią się jak z rękawa. Upragnione samotne wieczory z ciekawą książką w ręku to zdecydowanie nie teraz! Znajomi z powodzeniem wyciągną Cię z domu. Przychylny Ci będzie urokliwy Strzelec... Wkrótce jego przyjaźń może przerodzić się w coś więcej. Uważaj, bo będzie się działo!


19 lutego do 20 marca

Bądźcie spokojne, bo wszystko ułoży się po Waszej myśli. Ryby, pokażcie światu swoje atuty i śmiało płyńcie przez oceany waszych możliwości! Single dadzą szansę miłości, a zakochane podkręcą atmosferę w związkach. Najlepszy czas na podjęcie ważnej decyzji, nie warto tkwić w próżni, gdy można zrobić krok do przodu. Nie ma półśrodków, wóz albo przewóz!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni