21 marca do 19 kwietnia

Nabierzesz wiatru w żagle, a tydzień zapowiada się bez większych zawirowań. W miłości jak zwykle nie przeprosisz, ale za to wynagrodzisz wszczętą kłótnię partnerowi, zabierając ukochanego na ekstremalną randkę. Samotne wędrówki po lesie i rześkie powietrze pomogą utrzymać Twoją wewnętrzną harmonię. Kolor pomarańczowy doda pozytywnej energii, a szczęście przyniesie liczba 5!


20 kwietnia do 22 maja

Byku, nie myśl tyle, tylko działaj, w innym wypadku ktoś zabierze Ci okazję sprzed nosa. Tajemniczy Bliźniak Cię zainspiruje, a Wodnik spróbuje wciągnąć w romans. Uważaj na pochlebców i skończ relacje z fałszywymi przyjaciółmi. Samotność będzie dla Ciebie oczyszczająca i otworzy oczy na realne cele i pragnienia. Wkrótce Luna przywoła szczęście i miłość! Twoja liczba to 10!


23 maja do 21 czerwca

Planety ubiorą Cię w siły tytanów, jeśli uwierzysz, że potrafisz, to będziesz góry przenosił. Pamiętaj, żeby trzymać się z daleka od ludzi, którzy mają na Ciebie zły wpływ. Słuchaj głosu serca, podpowie Ci kiedy najlepiej będzie się wycofać z niekorzystnej relacji. Sprzyjać Ci będzie Waga, a Koziorożec będzie zawistny. Runa Mannaz zadba o Twoje relacje. Twoje szczęśliwe numery to 18 i 27!


22 czerwca do 22 lipca

Nie daj sobie zamydlić oczu Raku obietnicami bez pokrycia. Neptun w trygonie pomoże Ci wyciągnąć trafne wnioski z do tej pory niewyjaśnionych zdarzeń. W miłości nastanie czas wyciszenia płomiennych uczuć. Uważaj na cięty język Skorpiona, nie warto odkrywać wszystkich kart, by zaspokoić czyjąś ciekawość. Runa Kenaz ochroni przed krytyką i wrogami, a szczęście przyniosą 8 i 12!


23 lipca do 23 sierpnia

Wenus będzie sprzyjać Twojej wewnętrznej harmonii, a Jowisz pomoże zażegnać towarzyskie spory. Lwie poczujesz się wspaniale, a dzięki dobrej formie będziesz góry przenosić. Samotne Lwy będą przebierały w propozycjach randek. Szczęście przyniosą 13 i 17. Runa Laukaz pomoże Ci motywować innych. Osiągniesz prestiż jeśli weźmiesz się ostro do pracy. Weź życie za bary i walcz!


24 sierpnia do 22 września

Nów w czwartek spowoduje, że na wierzch wyjdą tajemnice. Neptun w opozycji zwiastuje miłość. Single na spacerze, a nawet w sklepie mogą poznać swoją drugą połówkę. W weekend nastaw się na ważne rozmowy. Runa dla Ciebie to Durisaz, który zaopiekuje się Twoim dobrym nastrojem. Szczęście przyniesie liczba 1. Panno głowa do góry, wkrótce pokonasz rutynę i smutek!23 września do 22 października

Z powodzeniem planety pomogą we wszystkich do tej pory niezałatwionych sprawach. W czwartek dostaniesz miłe zaproszenie. W miłości nabierzesz kunsztu trudnej sztuki uwodzenia. Przyjacielski Skorpion dotrzyma Ci towarzystwa, a Lew wyprowadzi z równowagi. Runa dla Ciebie to Isa, która pomoże podejmować mądre decyzje i zakończyć niefortunne znajomości.


23 października do 21 listopad

Słońce i Merkury w kwadraturach zadbają o Twoją obowiązkowość. Będziesz wymagający i staniesz na głowie, żeby wszystkiego dopilnować. Lepsza pozycja będzie uwieńczeniem Twoich starań. Koleżanka Ci pozazdrości Twojego partnera. W miłości w środę i czwartek Luna zwiastuje kłótnie. Kolor niebieski Cię uspokoi, a dzięki runie Ansuz nabierzesz sił do życia!


22 listopada do 21 grudnia

Twój znak prowadzi szczęście i również w tym tygodniu Cię ono nie zawiedzie. Koniecznie zastosuj się do grafiku, w innym przypadku pojawią się komplikacje, a plany pójdą w łeb. Waga Cię nie zawiedzie, a z Panną się nie dogadasz. Poznasz swoją wartość i będziesz emanował pewnością siebie. Tylko pamiętaj... nie osiądź na laurach, bo wkrótce wysiłek się opłaci!


22 grudnia do 19 stycznia

Mars napawa pozytywną energią, a Ty Koziorożcu jakoś tracisz swój blask, możesz być wrażliwy na krytykę. Za to w miłości czeka Cię powodzenie. Ze Skorpionem odbędziesz namiętną rozmowę, a z Baranem stoczysz kłótnię o przyjaciół. Odpoczniesz na spacerze w parku, a przy okazji będziesz miał idealną okazję, żeby w spokoju ustalić swoje priorytety. Natchnienie ześle runa Hagal!


20 stycznia do 18 lutego

Księżyc w nowiu zapewni Ci odkrywcze pomysły. Wodniku najwyższa pora zakończyć nieszczęśliwy związek i otworzyć się na nowe znajomości. Nie pozwól, by kolega z pracy wspinał się po szczeblach kariery Twoim kosztem. Planety będą sprzyjać i możesz szybko się wzbogacić. Szczęście przyniosą 2,3 i 7. Wodniku spójrz w gwiazdy i wyciągnij rękę po jedną z nich!


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu postawcie na rodzinę. Romantyczne Ryby czekają długie rozmowy z partnerem przy pysznej kolacji w blasku świec. Zmysłowy Byk przyniesie kwiaty, a z niepokorną Panną może dojść do kłótni. Weekend stoi pod znakiem długich spacerów i życiowych przemyśleń. Szczęście przyniesie liczba 4. Runa Sovilo zwiastuje powodzenie, a Jowisz planetarny, patron Ryb, będzie czuwał!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni