21 marca do 19 kwietnia

W miłości jak na wojnie - wszystkie chwyty dozwolone. Twoja druga połówka wydaje się być jakaś nadąsana, powalcz zatem o swojego partnera i ponownie wznieć ogień pożądania. Nowe wyzwania okażą się mobilizujące, przed Tobą dobry czas na rozwój osobisty i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Dobra zabawa wręcz wskazana, może skusisz się Baranie na białe szaleństwo.
Szczęście przyniesie Ci liczba 6!


20 kwietnia do 22 maja

Planety skłonią Cię do przetestowania nowych celów życiowych, zatem nie trać czujności Byku. W miłości niby już po walentynkach, a pary nadal czeka magiczny czas, burza uczuć i lawina wyznań. Chwilo trwaj! Przed Tobą ważne decyzje, będziesz mógł liczyć na rady życzliwej Ryby. W weekend zapragniesz wyjechać gdzieś daleko. W marzeniach jawi się morze pokryte białą poświatą? Czemu nie! W końcu w życiu ogranicza nas tylko wyobraźnia!


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaki czeka ogólny spadek kondycji i miłosne niesnaski. Kwadratura Merkurego z Uranem przyniesie nieuchronne zmiany. Ostatnio wiele się działo, więc nic dziwnego, że teraz będziesz potrzebował odpoczynku i wytchnienia od napięć dnia codziennego. Dawno nie biegałeś? Najlepsza pora, by wyjąć z szafy ciepły dres, ubrać wygodne buty i udać się na samotną wyprawę w kierunku zachodzącego słońca. Zatem do dzieła!


22 czerwca do 22 lipca

Gwiazdy będą Ci sprzyjać! Zapowiada się pracowity tydzień, przed Tobą nowe obowiązki i szansa na sukces. Raku przeszłość zapuka do drzwi, ale to w końcu Ty sam decydujesz, kto w Twoim życiu pozostanie. Mierz siły na zamiary, bo z Wagą stworzysz krótki związek, natomiast ze Skorpionem możesz zaznać dostatniego życia. W czwartek sprawy się skomplikują, za to weekend będzie wymarzony, bo przed Tobą seans filmowy w doborowym towarzystwie!


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu dużo zajęć, w tym również sporo niewdzięcznej pracy. Nie przebierasz Lwie w środkach, odrobina ogłady dobrze Ci zrobi. W końcu pracujesz, aby dogonić swoje marzenia, a życzliwi ludzie przyjdą Ci z odsieczą. Drugi Lew może Ci przyśpieszyć bicie serca, z Bykiem natomiast czeka Cię przelotny flirt. Przed Tobą weekend pełen wrażeń, przyjaciele zadbają o Twój dobry nastrój. Spacer na świeżym powietrzu pomoże Ci obudzić Twoją wolę walki!


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu Panno wszystko ułoży się zgodnie z planem. Szczęściu trzeba czasem pomóc... W pracy możesz spotkać miłość, czarujący Koziorożec zawalczy o Twoje względy. Ktoś z Twojego bliskiego otoczenia sprowokuje kłótnię, uważaj, żebyś nie padła ofiarą manipulacji. W weekend Wenus pomoże Ci się odprężyć. Trafionym pomysłem będzie karaoke w gronie przyjaciół! Co jak co, ale muzyka łagodzi obyczaje!23 września do 22 października

Z cierpliwością Wago nie będzie Ci w tym tygodniu po drodze. Niedaleka przyszłość przyniesie jednak spokój i wytchnienie. W miłości pozytywne efekty nastąpią później, gdy Wenus popchnie w Twoje ramiona dzielnego Strzelca. Twoje wysiłki przyniosą upragniony skutek, a dzięki temu odzyskasz równowagę. W finansach będziesz musiała wybrać między dwiema osobami. Znajdź balans między karierą a życiem osobistym.


23 października do 21 listopad

Przed Tobą intensywny tydzień, pełen wrażeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. W czwartek Słońce pomoże Ci nabrać wiatru w żagle. Single to nie czas na myślenie o idealnej miłości, najlepszy czas, by działać. Niespełnione w miłości Skorpiony będą próbowały wyrwać się z nieszczęśliwego związku. Z Wodnikiem czeka Cię utarczka słowna, której jednak będziesz mógł uniknąć jeśli będziesz trzymał nerwy na wodzy!


22 listopada do 21 grudnia

Do tej pory działałeś zbyt szybko i impulsywnie, w tym tygodniu nadejdzie czas regeneracji. Zadbaj o kręgosłup, relaksujące ćwiczenia Ci w tym pomogą i wkrótce poczujesz się znacznie lepiej. Poszukasz odpowiedniego miejsca, aby ukryć się przed marudzącymi współpracownikami, a nawet krewnymi. Wyłącz się, zresetuj swój umysł. Może nordic walking będzie dobrą alternatywą również zimowego wypoczynku? Skorzystaj ze sprzyjającej aury!


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu w życiu kierujesz się zdrowym rozsądkiem a Ryba natomiast buja w obłokach. Ta relacja zapowiada się niekoniecznie jak z bajki... no chyba, że tej mrocznej. Twój znak zodiaku z natury nie lubi zmian, ale w tym tygodniu radykalnie odmienisz swoje priorytety. Nie rozpamiętuj starych urazów, nowe propozycje mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. W miłości czegoś zabrakło? Porozmawiaj ze swoją drugą połówką na temat Waszej relacji.


20 stycznia do 18 lutego

Gwiazdy zapewnią Ci szereg niespodziewanych atrakcji. W karierze, aby osiągnąć Wasze osobiste wyżyny sukcesów, weźcie sobie powierzone Wam zadania głęboko do serca. Ryby, jeśli jesteście zainteresowane uczuciową rewolucją, ten tydzień da Wam mnóstwo sposobności, aby wyciągnąć rękę po miłość. Waga, która zawiodła Wasze zaufanie, będzie próbowała je odbudować. Spłyną na Was spore zyski.
Szczęśliwa liczba to 12, nie tylko w grach!


19 lutego do 20 marca

Ten tydzień stanie pod znakiem Twojej dobrej karty. Musisz odpowiednio przekuć swoją dobrą energię w działanie, a sukces murowany! Stworzysz dalekosiężne plany, a niebawem zarobisz pieniądze na ich realizację. Uważaj jednak Wodniku, bo fortuna kołem się toczy i tutaj bądź ostrożny na wszelkie gry i loterie. W tym tygodniu możesz liczyć na Strzelca. Rozglądaj się uważnie, bo miłość czeka za rogiem... W stałych związkach romantyzm - istna sielanka!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni