21 marca do 19 kwietnia

Przed Tobą Baranie tydzień pełen rokujących rozmów biznesowych. Odkryjesz nowe możliwości pracy zdalnej. W miłości czeka Cię ostra wymiana zdań z partnerem. Uważaj, bo możesz zmęczyć ukochanego rodzinnymi spotkaniami. Waga pomoże Ci rozwiązać problemy, a Pannie ciężko Ci będzie zaufać. Przenoś góry, zdobywaj szczyty, rośnij w siłę!
Znany Baran. Giacomo Casanova - europejski awanturnik i literat. Wiele podróżował, a historia jego życia została ujęta w osiemnastowiecznych stolicach europejskich. Słynny ze swoich licznych podbojów miłosnych. Po dziś dzień jego nazwisko stało się synonimem uwodziciela.


20 kwietnia do 22 maja

Stara miłość nie rdzewieje, czeka Cię miłe zaskoczenie. Twój adorator ze szkolnych lat napisze do Ciebie wiadomość. Drogi Byku, weźmiesz odpowiedzialność za swoje decyzje, bądź ostrożny w finansach, bo jak to mówią „Z pustego i Salomon nie naleje”. Już wkrótce podążysz za sterami swojej wyobraźni, czeka Cię niezapomniana podróż w nieznane.
Znany Byk. Al Pacino - urodzony w Nowym Yorku, amerykański aktor znany m.in. jako kultowy Michael Corleone z trylogii „Ojciec Chrzestny” w reżyserii Francisa Forda Coppoli.


23 maja do 21 czerwca

Pomimo Twoich starań, nowo poznany Byk zostanie w Twoim życiu tylko na chwilę, a z Wagą możesz stworzyć niesamowity związek dusz. Postaw Bliźniaku na swoim, a tydzień zapowiada się w różowych barwach. Twoje wytrwałe działania w końcu przyniosą zamierzone efekty. Podczas weekendowej podróży nieoczekiwanie poznasz kogoś, kto przykuje Twoje zainteresowanie.
Znany Bliźniak. Marylin Monroe - Norma Jeane Mortenson, najpopularniejsza amerykańska aktorka, ikona popkultury, seksbomba lat 50. i 60. Muza postmodernistycznego twórcy Andy`ego Warhola.


22 czerwca do 22 lipca

W miłości dwoje to para, a troje to zdecydowanie już tłok. Twój partner będzie zazdrosny, bo w Waszym związku pojawi się niebezpieczna Panna. Raku szczęście Ci dopisze, a fortuna będzie Ci sprzyjać. Zadbaj o duszę, rozciągające ćwiczenia uwolnią Cię od negatywnego myślenia i otworzą Twój umysł na nowe możliwości.
Znany Rak. Antoine de Saint- Exupery - francuski pisarz, pilot i poeta. Stworzył jedno z najważniejszych dzieł XX wieku, mianowicie „Małego Księcia”, cytat: „Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz patrzeć razem w tym samym kierunku”.


23 lipca do 23 sierpnia

Przebojowy Lwie w tym tygodniu możesz poznać kogoś interesującego w sieci. Dla zakochanych nastanie czas pełen rozterek, gdy jednak zjednoczycie swoje siły, przekonacie się, że jednak... nie taki diabeł straszny jak go malują! W pracy postaw na zadaniowość, skoncentruj swoje siły na sumiennym wykonywaniu zadań, a już wkrótce osiągniesz zamierzony cel.
Znany Lew. Robert Anthony de Niro - amerykański aktor, ma na swoim koncie dwie nagrody Akademii Filmowej za role w filmach „Ojciec Chrzestny II” i „Wściekły Byk”.


24 sierpnia do 22 września

Planety zwiastują karierę - jeśli skupisz się Panno na pracy i zdobywaniu wiedzy. Ktoś z firmy wyśle Ci miłą wiadomość, a współpracownicy okażą się niezwykle pomocni. W miłości poszukujesz partnera, który będzie podzielał Twoje życiowe cele, wkrótce poznasz inteligentnego Koziorożca, na którego widok zaświecą Ci się oczy.
Znana Panna. Keanu Reeves - aktor, producent, reżyser pochodzący z Kanady, mogliśmy go oglądać w kreacji byłego płatnego mordercy Johna Wicka oraz jako Kapitana Neo w trylogii topowego „Matrixa”.23 września do 22 października

Wyjedziesz gdzieś daleko i nieoczekiwanie spotkasz tajemniczego Bliźniaka, który zawróci Ci w głowie. W pracy ciężko będzie Wago za Tobą nadążyć, wykażesz się sprytem i wielozadaniowością. Planety będą sprzyjać, tylko zadbaj o swoją równowagę ducha i ciała. Nie odkładaj niczego na jutro, zacznij już teraz!
Znana Waga. Władimir Putin - prawnik, polityk, działacz państwowy, prezydent Rosji, były oficer KGB, ciekawostka: w Rosji ukazała się 400-stronicowa książka cytatów prezydenta Putina „Słowa zmieniające świat”.


23 października do 21 listopad

Mars uaktywni Twoją wrażliwość, nie unikniesz konfrontacji, za to rozwiążesz zaprzątające Twoją głowę niedopowiedzenia. Z podniesioną głową pokonasz wszystkie przeciwności losu. W miłości na Ciebie i Twojego partnera spadnie lawina namiętności. Przed Wami długie spojrzenia i wieczory, zapomnicie o Bożym świecie.
Znany Skorpion. Fiodor Michajłowicz Dostojewski - rosyjski pisarz i myśliciel, twórca m.in. „Zbrodni i kary”, „Gracza”, „Biesów” (cytat: „Człowiek jest nieszczęśliwy tylko dlatego, że nie wie, iż może być szczęśliwy”), „Braci Karamazow” („Bywają chwile, gdzie ludzie kochają zbrodnie”).


22 listopada do 21 grudnia

W tym tygodniu uśmiech od losu w kierunku zaradnego Strzelca. W miłości Twój urok osobisty stopi lody niejednego serca. Dla singli bliżej weekendu doskonały czas na poznanie swojej drugiej połowy. Towarzyska passa Cię nie opuści, będziesz brylować Strzelcu! Sobotnie szachy albo poker w gronie przyjaciół to zawsze dobry pomysł i to koniecznie z obstawieniami!
Znany Strzelec. Steven Spielberg - niezwykle rozpoznawany amerykański reżyser, twórca takich filmów jak: „Złap mnie jeśli potrafisz”, „Szeregowiec Ryan” czy „Raport Mniejszości”.


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu w tym tygodniu czeka Cię nie lada zaskoczenie! W pracy zaciśniesz więzi z uroczym Wodnikiem, niebawem wasza relacja nabierze innego znaczenia. Zamarzysz o rodzinnym biznesie, może akurat warto również taką opcję wziąć pod uwagę. Złap za stery swojego życia i przeżywaj sny na jawie!
Znany Koziorożec. Elvis Presley - ikona popkultury XX wieku, mianowany Królem rock and rolla, uwielbiane „Always On My Mind” czy „Jailhouse Rock” wraz z jego duchem nigdy nie odejdą w zapomnienie.


20 stycznia do 18 lutego

W cudownym nastroju zawrzesz Wodniku niejedną ciekawą znajomość. Otworzysz się na nowe możliwości i będziesz smakował życia. Przed Tobą nieoczekiwany wyjazd w góry. Po latach milczenia odezwie się stęskniony Strzelec. Merkury ułatwi Ci podjęcie ważnej decyzji. Gwiazdy krzyczą... Żyj tak, jakby jutra miało nie być!
Znany Wodnik. Bob Marley - legenda muzyki reggae, z pochodzenia Jamajczyk, twórca kultowego „No woman, no cry”. Może prawdą jest, że gdy nie ma kobiety, wtedy nie ma łez.


19 lutego do 20 marca

Z Rakiem podzielicie piękne emocje, a z Bliźniakiem ciężko Wam będzie nawiązać nić porozumienia. Bliska osoba skupi Twoją uwagę na niewyjaśnionych sprawach z Twojego otoczenia. Niebawem znajdziecie rozwiązanie spędzających Wam sen z oczu rozterek. W końcu tylko od Was zależy, w jaki sposób patrzycie na świat!
Znana Ryba. Jakub Gierszał - mogliśmy go oglądać m.in. w kreacji Dominika Santorskiego w „Sali Samobójców” oraz jako Zygę w „Yumie”.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni