21 marca do 19 kwietnia

Jowisz i Merkury zadbają o Twój urok i wdzięk. Baranie będziesz się podobać! Na początku tygodnia wykaż się dozą cierpliwości a wkrótce, postawisz na swoim. Nuda Ci nie grozi, zapowiada się towarzyski tydzień. Uroczy współpracownik będzie Cię próbować poderwać zaskakującymi SMS-ami, nie zdziw się jeśli Twój partner zaprotestuje! W pracy spadną na Ciebie laury a Bliźniak i Strzelec Ci pozazdroszczą. Mars w sekstylu skłoni Cię do aktywności fizycznej.
Twoje liczby to 3 i 44.


20 kwietnia do 22 maja

Gwiazdy ubiorą Cię w odwagę i pewność siebie! Słońce sprawi, że będziesz cieszył się życiem. Twój partner będzie przeżywał trudne chwile, podnieś ukochanego na duchu. Samotni podejmą próbę nawiązania nowych znajomości w Internecie. Wenus ostrzega przed podjadaniem słodkości, wyznacz sobie w tygodniu aktywne dni i zmobilizuj się Byku do działania! W tym tygodniu bez trudu odkryjesz ukryte intencje osób z Twojego otoczenia.
Pomarańczowy poprawi Ci nastrój, a szczęśliwa będzie jedynka!


23 maja do 21 czerwca

Mądry Bliźniaku, w tym tygodniu będziesz tryskać dobrymi pomysłami i wdrażać w życie trafne inwestycje. W miłości czeka Cię prawdziwe starcie tytanów. Nie narzucaj ukochanemu swoich poglądów. Każdy z Was ma prawo mieć własne zdanie, uszanuj zatem poglądy swojego partnera. Niebawem Luna pomoże schwytać życiową szansę. W weekend czeka Cię wiele ciekawych wydarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji w towarzystwie najbliższych przyjaciół.
Twoje liczby to 2 i 19.


22 czerwca do 22 lipca

Pluton w opozycji zmobilizuje Cię do podołania obowiązkom, a Wenus zwiastuje spotkania towarzyskie i miłe randki. W tym tygodniu dodasz otuchy Baranowi a Waga, tylko przysporzy problemów. We wtorek nie przegap nadarzającej się okazji. Już pod koniec tygodnia Luna wspomoże Twoje działania, miłość rozkwitnie, a Twój dobry humor przyciągnie do Ciebie ludzi jak magnes. Pamiętaj, że to, co zrobisz dzisiaj, zaprocentuje w przyszłości.
Niebieski Cię uspokoi, a szczęśliwa będzie piątka.


23 lipca do 23 sierpnia

Gwiazdy wyznaczą Twój kurs, zatem cała naprzód dzielny Lwie! Obiecująca kariera w zasięgu Twojej ręki, podczas gdy Twoi współpracownicy będą narzekać, śmiało dąż do tego, aby osiągnąć wymarzony sukces. W miłości wszystko posypie się jak domek z kart, jednak pamiętaj, że po burzy przychodzi słońce. Gdy emocje opadną porozmawiajcie o tym jak możecie naprawić Waszą relację. Głowa do góry, koniec końców najlepsze dopiero przed Wami!
Kolor żółty doda Ci radości a szóstka, będzie szczęśliwa.


24 sierpnia do 22 września

Słońce i Wenus zwiastują powrót znajomych sprzed lat. Może wśród nich pojawi się ukochany, który przez całe lata nie mógł o Tobie zapomnieć… W tym tygodniu dzielny Skorpion stanie w Twojej obronie. Pamiętaj Panno, że „Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę”, Mars podsyci Twój buntowniczy nastrój, zatem nie daj się wciągnąć w niewygodne pytania, bo hukniesz, aż w pięty pójdzie! W weekend zrelaksuj się i postaw na odpoczynek, dobrą książkę i filmy.
Szczęśliwa będzie ósemka.23 września do 22 października

Jowisz i Merkury zwiastują powodzenie w relacjach biznesowych i przyjacielskich. Luna doda Ci inspiracji zatem nie zamykaj się na poglądy innych, bądź otwarta Wago, dzięki temu nabierzesz nowej perspektywy. Jowisz skusi Cię do błogiego szaleństwa a w miłości, czekają Cię nieoczekiwane porywy serca. Możesz liczyć na rekomendacje Raka, a życzliwy Wodnik dotrzyma Ci kroku. Zadbaj o oczyszczenie ciała i ducha.
Zdrowa dieta i ćwiczenia rozciągające pozwolą utrzymać balans i dobry nastrój.


23 października do 21 listopad

Przed Tobą Skorpionie ciąg wyzwań i pasmo sukcesów. W pracy efektem Twoich działań może być awans. Wenus w trygonie sprawi, że Twoje serce otworzy się na czułości i wszelkie przejawy romantyzmu. Planeta miłości sprzyja Singlom, które czym prędzej powinny ruszyć na miłosne polowanie. Stań w szranki z konkurencją, masz szansę wygrać i odejść w blasku chwały! Dopilnuj ważnych spraw a w weekend postaw na relaks!
Twoje szczęśliwe liczby to 1 i 28. Postaw na czerwień!


22 listopada do 21 grudnia

Mars w opozycji spowoduje nerwową atmosferę w pracy. Pomyśl o kursach doszkalających, dzięki nowym umiejętnościom poczujesz się pewniej. W piątek bez reszty pochłonie Cię nowe hobby, zapomnisz o troskach i trudnościach, z jakimi zmagałeś się dzielny Strzelcu w tygodniu. W weekend nabierzesz nowych sił a w niedzielę, czeka Cię wymarzona randka. Nieznajomy się Tobą zachwyci, zatem otwórz się na nowe znajomości.
Szczęście przyniosą liczby 9,15 i 33, ukojenie przyniesie kolor zielony.


22 grudnia do 19 stycznia

Tydzień stoi pod znakiem dobrego humoru i planów doskonałych. Zażegnasz spory i będziesz słuchaczem doskonałym, przyjaciele docenią Twoje wsparcie. W miłości będziesz uwodzić, jak magnes przyciągniesz do siebie samotnego Byka. Weź karierę w swoje ręce, ktoś nieżyczliwy depcze Ci po piętach, zachowaj zimną krew i rób swoje. Uran w trygonie spowoduje, że nie stracisz entuzjazmu. W weekend odwiedzą Cię niezapowiedziani goście.
Szczęście przyniosą 16 i 35.
Animuszu doda Ci róż!


20 stycznia do 18 lutego

Planety zdecydowanie są po Twojej stronie, zatem wykorzystaj ten czas na podbój świata! W tym tygodniu będziesz przebojowy i ambitny, podejmiesz się wielkich rzeczy. Uroczy Wodniku będziesz flirtował i podbijesz nie jedno serce. Będziesz tryskał zdrowiem i energią, mimo tego domowe obowiązki dadzą Ci się we znaki. Nadszedł czas na wiosenne porządki, zatem sprawiedliwie rozdziel zadania i zmobilizuj swoją drugą połówkę do pomocy.
Fiolet podkreśli Twoje wdzięki, a szczęście przyniosą 1 i 16.


19 lutego do 20 marca

Nie samą pracą człowiek żyje, Ryby powinny zatem odetchnąć. W tym tygodniu koniecznie znajdź czas dla siebie. Nie bój się zmian na lepsze, Nów pomoże Ci docenić życie i czerpać z niego pełnymi garściami. Będziesz tryskać dobrym humorem, a otoczenie spojrzy przychylnym okiem na Twój awangardowy sposób bycia. Postaw na zdrowy tryb życia. Owocowa alchemia, kolorowych smoothie i soków warzywnych stanie się Twoim nowym sobotnim Fit zwyczajem.
Twoje szczęśliwe liczby to 6 i 13.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni