21 marca do 19 kwietnia

Planety Ci sprzyjają a miłość i praca staną na czele Twojej tygodniowej listy priorytetów. Przed Tobą odpowiedzialne przedsięwzięcia dzięki, którym będziesz mógł osiągnąć zawodowy szczyt. Zatem nie zniechęcaj się Baranie natłokiem pracy i zarwanymi nocami, bo już wkrótce mogą się spełnić Twoje zawodowe aspiracje. Single zostaną zauważone przez czarującego Koziorożca.
Ważne daty to 18 i 21!


20 kwietnia do 22 maja

Gwiazdy zwiastują, że już wkrótce przekonasz się o tym jak sumienna praca popłaca. Dzięki swojej sile charakteru i pracowitości zbudujesz Byku silne fundamenty pod przyszły grunt zawodowy. Zasłużony awans jest w zasięgu Twojej ręki. Osoby w związkach powinny uważać na przebiegłego Bliźniaka, który spróbuje wodzić na pokuszenie zajętego Byka.
Ważne daty to: 17, 23 i 24.


23 maja do 21 czerwca

Będziesz brylował Bliźniaku w towarzystwie, jednym słowem sielanka i rozpusta! Z powodzeniem przyciągniesz do siebie radosnych ludzi, którzy będą dzielić się z Tobą uśmiechem i dobrą energią. Osoby w stałych związkach powinny postawić na miłosną reaktywację i dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić partnerowi niezapomniany czas, pełen wrażeń!
Szczęśliwe liczby to: 4, 14 i 15.


22 czerwca do 22 lipca

Nadszedł upragniony czas podbojów nieznanych lądów i samotnych serc, zatem szable w dłoń! Piątek będzie idealny, abyś porwał swoją drugą połówkę na szaloną randkę i wyraził swoje uczucia. Planety będą Twoim sprzymierzeńcem! Raku jeśli doszlifujesz najmniejsze szczegóły będziesz w stanie stworzyć plan doskonały na dobrze rokujący biznes.
Szczęście w grach liczbowych przyniosą: 5, 9 i 10!


23 lipca do 23 sierpnia

Nowy tydzień to nowa szansa! Gwiazdy zwiastują dobrą passę na płaszczyźnie zawodowej, miłosnej i rodzinnej. Skorzystaj z dobrego układu gwiazd i załatw wszystkie sprawy, które leżały Ci na sercu. Bliźniak Cię mile zaskoczy a Panna pokrzyżuje Twoje plany. Gwiazdy zwiastują zmiany, załóż Lwie wygodne buty bo przed Tobą marcowe podboje świata!
Twój szczęśliwy kamień to bursztyn.


24 sierpnia do 22 września

Planety w tym tygodniu osłonią Cię płaszczem ochronnym, zatem skup się na swojej misji. Pamiętaj, że porażki są nieodłącznym elementem sukcesu. Koziorożec obdaruje Cię zaufaniem a z Wodnikiem skradniesz Panno nie jednego konia! Wzrośnie Twoja ciekawość świata i udasz się tej wiosny w niejedną podróż.
Przełomowymi datami okażą się 18 i 29!
Twój szczęśliwy kamień to perła.23 września do 22 października

Nabierz dystansu do siebie i swojego otoczenia, bądź co bądź do zachowania równowagi psychicznej każdy potrzebuje swojej przestrzeni. W miłości wyznacz swojemu partnerowi wyraźną granicę tolerancji na jego zaborczość. W pracy nie daj się ponieść emocjom, policz do dziesięciu i rób swoje. Wiosna sprzyja wszelkim zmianom, odważ się zatem na więcej!
Szczęśliwy kamień to tygrysie oko.


23 października do 21 listopad

A mówią, że kto ma szczęście w kartach ten nie ma w miłości. Skorpionie wyjątkowo dobra pasja w grach, loteriach i relacjach damsko- męskich. Przeznaczenie puka do Twych drzwi! Już wkrótce stworzysz bardzo udaną relację! Najlepsze połączenie zwiastują planety z wrażliwym Rakiem!
Ważne daty: 16, 22 i 30.
Twój szczęśliwy kamień to rubin, który pomoże Ci uwolnić uśpioną energię!


22 listopada do 21 grudnia

Strzelcu w tym tygodniu będziesz pełen życia. Twoim wymaganiom sprosta jedynie Waga, a szaloną przygodę przeżyjesz z Baranem. Mars zwiastuje powodzenie w negocjacjach i podejmowaniu nowych wyzwań zawodowych. Przyjaciele nie odstąpią Cię na krok, będziesz mógł liczyć na ich pomoc i wsparcie.
Pobudzenie Twojej wewnętrznej energii zapewni Ci szybki marsz!


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu w tym tygodniu porządzisz żelazną ręką i nie chętnie będziesz chodził na kompromisy. Poczujesz się przytłoczony obowiązkami i otaczającym Cię światem. Zagryź zęby i zrób dla siebie coś miłego. Włącz ulubioną muzykę i zatańcz, dzięki temu uwolnisz z siebie dobrą energię a życie nabierze jasnych barw.
W miłości tajemniczy Skorpion rozbudzi Twoją namiętność.


20 stycznia do 18 lutego

Wraz z nadchodzącą wiosną, ciążą na Twoich barkach niepozałatwiane sprawy z przeszłości. Wodniku aby ponownie urosły Ci skrzydła powinieneś ściągnąć ten balast. Duchowe przebudzenie przyniosą Ci rozmowy z przyjaciółmi i partnerem. Dzięki niej wymienicie się energią a co za tym idzie, poprawa nastroju gwarantowana!
W miłości uczuciowy Baran otoczy Cię swoją opieką.


19 lutego do 20 marca

Planety pomogą Ci zachować balans, pamiętaj jednak Rybo, że co nagle to po diable. Sprawy uczuciowe ułożą się po Twojej myśli a w miłości dogadasz się ze Skorpionem. Marzec będzie sprzyjał trafionym decyzjom finansowym, zastanów się jak mądrze ulokować swoje oszczędności. Gwiazdy zwiastują rychłe pomnożenie kapitału.
Przychylne znaki to Baran i Panna.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni