21 marca do 19 kwietnia

Gwiazdy Ci sprzyjają, będziesz inicjatorem intratnej inwestycji, powodzenie w finansach murowane! Planety zwiastują, że w tym tygodniu nieźle zawrócisz komuś w głowie i wkrótce samotne Barany zmienią swój status. Poznasz swoje nieodkryte dotąd talenty i pojawią się nowe szanse z, których grzechem będzie nie skorzystać.
Możesz liczyć na życzliwość Skorpiona i Lwa.


20 kwietnia do 22 maja

Twój znak zodiaku wejdzie w opiekę Wenus, co zmotywuje Cię do działania i pokonywania wszelkich barier. W miłości przed Bykami urodzonymi w maju Gwiazdy zwiastują bajkowy romans. W sobotę, ktoś przygotuje dla Was niespodziankę a sprzyjać Ci będzie Panna i Koziorożec. W tym tygodniu będziecie pochłonięci pracą bez reszty, co doceni Twój przełożony.
Kryształ górski doda Ci blasku.


23 maja do 21 czerwca

Ostatnio miałeś Bliźniaku stresujący czas. Zaparz sobie gorącą herbatę, policz do 10 i wkrocz w ten tydzień z nowym nastawieniem. Merkury z Plutonem w sekstylu obdarzy Cię intuicją do interesów. W miłości co do tej pory było dla Ciebie nieosiągalne, będzie w zasięgu Twojej ręki. Życzliwy Wodnik pomoże Ci rozwinąć skrzydła a Koziorożec pozwoli sobie na uszczypliwości.
Mars doda Ci energii, zatem sięgnij gwiazd!


22 czerwca do 22 lipca

Pamiętaj Raku, że co nagle to po diable! Rozważne działanie ustrzeże Cię przed porażkami i błędami, których wolałbyś uniknąć. W związkach mogą zdarzyć się sprzeczki i kłótnie, warto zatem spytać ukochanego w czym rzecz, zamiast się czepiać i łapać go za słówka. W końcu miłość ma całą paletę barw, nie dolewaj oliwy do ognia, tylko przeczekaj burzę.
W weekend odwiedź przyjaciół a zapomnisz o troskach!


23 lipca do 23 sierpnia

Planety zmobilizują Cię do działania i pozytywnie wpłyną na Twoje relacje międzyludzkie. Sekstyl Marsa i Wenus skłoni Cię do towarzyskich podbojów, uważaj jednak na intrygi Skorpiona. Single zapragną związać się na stałe. Wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, zatem zadbaj Lwie o swój cholesterol, pomogą Ci w tym dary natury takie jak: daktyle, karczochy, orzechy a sport doda Ci siły Tytanów.


24 sierpnia do 22 września

Do odważnych świat należy, zatem Panno uwierz w swoje możliwości. Neptun wzmocni Twój instynkt a dzięki Uranowi w trygonie z pozytywnym nastawieniem wkroczysz w nowy etap. Nadszedł czas zmian i remontów, chętnie zmienisz kolory swojego otoczenia. Kolorowe i wzorzyste motywy elementów Twojego domu poprawią Ci humor i dodadzą energii.
W weekend rozrywkę zapewnią Ci Ryby.


23 września do 22 października

W tym tygodniu charyzmatyczna Wago będzie Cię cechowała niezwykła odwaga. Dzięki wpływowi Marsa nie będziesz w stanie usiedzieć w miejscu. Stworzysz kreatywny plan działania i z pasją weźmiesz się za nowe podboje. Przed Tobą nowe znajomości, inwestycje, podróże a na Twojej drodze pojawi się mnóstwo ciekawych, inspirujących ludzi.
Single przyciągną jak magnes czarujących adoratorów.


23 października do 21 listopad

Skorpionie nie wszystko pójdzie jak z płatka, jednak pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano. Im więcej przeszkód na Twojej drodze tym więcej lekcji. A każda z nich stanie się bezcenną nauką w drodze na szczyt. Przepracowanie może odbić się na Twoim związku, partner będzie robił wyrzuty o to, że poświęcasz mu zbyt mało czasu i uwagi.
Panna zaskoczy Cię kłopotliwym pytaniem, pomyśl nim odpowiesz.


22 listopada do 21 grudnia

Słońce pomoże Ci zrealizować Twoje plany a Wenus i Merkury ubiorą Cię w zbroję uszytą z pewności siebie. Zatem Strzelcu namalujesz swój obraz rzeczywistości swoimi kolorami a świat przyjmie Twoją wizję z podziwem i ciekawością. Na Twojej drodze pojawi się kilku wartych uwagi Singli, dokonaj trafnego wyboru ponieważ każdy z nich będzie miał inne pożądane przez Ciebie cechy.
Lew Ci się odwdzięczy.


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu zamkniesz za sobą pewien trudny dla Ciebie rozdział a całą energię skupisz na pracy, co wkrótce zaprocentuje i poczujesz upragniony smak zwycięstwa. Z drugim Koziorożcem nie będzie Ci po drodze a Skorpion Ci pozazdrości. W czasie sekstylu Saturna i Merkurego uda Ci się z pozytywnym skutkiem załatwić wszystkie urzędowe formalności.
Uważaj na swoją odporność i unikaj stresu.


20 stycznia do 18 lutego

Żeby wygrać trzeba grać! Ryzyko się opłaci a już wkrótce na Twoim koncie pojawią się długo wyczekiwane zyski. Superlatywy dostrzeżesz Wodniku dzięki wpływom Jowisza i Saturna, dzięki czemu wyjdziesz z problemów obronną ręką. W miłości masz w sobie ten blask, musisz tylko odważyć się optymistycznie spojrzeć w przyszłość i otworzyć się na nowe znajomości.
Może portal randkowy Ci w tym pomoże…!


19 lutego do 20 marca

Rybo bądź ostrożna, szczególnie w sprawach finansowych. Pomimo tego, że ostatnio udało Ci się sporo zaoszczędzić, to nie będzie dobry czas na inwestycje. Powodzenie zwiastuje Nów po 10 kwietnia! Single nie powinny za wszelką cenę szukać towarzystwa, jak to mówią… Długie czekanie, lepsze śniadanie!
W głowie zamiesza Ci Lew a Byk będzie cierpliwym słuchaczem i wymarzonym kompanem dalekich wojaży.


Poprzednie tygodnie