21 marca do 19 kwietnia

Dopadła Cię chandra i jakoś tak wolniej płynie czas, nie wpadaj w letarg Baranie i czym prędzej pokonaj to wiosenne przesilenie. W Twój znak wielkimi krokami zbliża się Wenus, która rozbudzi w Tobie chęć przebojowego podejścia do życia. Postaraj się uniknąć kłótni z drugą połówką, czasami lepiej ugryźć się w język a na rozładowanie gęstej atmosfery urządzić seans filmowy z kultowymi komediami. Waga powierzy Ci swoją tajemnicę!
Ważne liczby to 10 i 12.


20 kwietnia do 22 maja

Gwiazdy otoczą Twój znak opieką, poczujesz przypływ sił i spojrzysz na świat przez różowe okulary. Tydzień będzie pełen rozrywek, również w miłości nie będzie miejsca na nudę, Twoja druga połówka posypie pomysłami jak z rękawa! Jeśli na wiosnę planujesz spore przedsięwzięcie, takie jak zakup domu, mieszkania bądź otworzenie własnej działalności, z powodzeniem będziesz mógł liczyć zaradny Byku na wsparcie finansowe. Ważne daty to 7 i 10.
Trzynastka przyniesie wygraną!


23 maja do 21 czerwca

W ferworze obowiązków zapomniałeś Bliźniaku o tym jak ważne jest znalezienie czasu tylko dla siebie. Pamiętaj o tym, że nie samą pracą żyje człowiek. Twoje grono znajomych znacznie się powiększy, jak magnes przyciągniesz do siebie ludzi, którzy w podobny sposób patrzą na życie. Samotny Wodnik Cię oczaruje a później przekaże Tobie pałeczkę, żebyś go nie stracił, nie pozwól mu o sobie zapomnieć!
W miłości jak na wojnie wszystkie chwyty dozwolone!


22 czerwca do 22 lipca

Raku w Twoim poukładanym dotąd życiu nastąpi prawdziwa rewolucja. To, co do tej pory wydawało się być dla Ciebie dobre nabierze nowego rozpędu. Jednym słowem zapowiada się jazda bez trzymanki, zburzysz i postawisz nowe fundamenty świątyni swoich wyobrażeń. W miłości po lawinie kłótni i nieporozumień, w końcu znajdziecie z drugą połówką wspólną nić porozumienia i odkryjecie wspólną pasję, która zbliży Was do siebie!
Sport, taniec, gotowanie… do wyboru do koloru!


23 lipca do 23 sierpnia

Zapał i energia nie odpuszczą Cię na krok. Z przyjściem wiosny zainteresujesz się Lwie rozwojem duchowym i astralnym układem planet. Twoja kariera nabierze tempa, a wszelkie sprawy zawodowe ułożą się po Twojej myśli. Pewien bliski przyjaciel będzie Ci dawał coraz większe powody do zacieśnienia waszej znajomości, przygotuj się Lwie na niespodziewany obrót tej relacji. W stałych związkach zapowiada się miłosny renesans i burza uczuć!
Pamiętacie jeszcze kroki tanga…?


24 sierpnia do 22 września

Panno w tym tygodniu będziesz miała masę spraw do załatwienia, niestety czekają Cię również niespodziewane wydatki. Wraz z wiosną przyjdzie czas niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji, już niebawem odwiedzi Cię dawno niewidziany przyjaciel. Odetnij się od stresogennych sytuacji, przez które naucz się kontemplacji stresogennych sytuacji i pamiętaj, że sen jest dobry na wszystko. W miłości możesz liczyć na wsparcie partnera. Rak stanie po Twojej stronie.
Szczęście przyniesie szóstka!


23 września do 22 października

Nie zadzieje się dobrze jeśli będziesz tłumić Wago swój wewnętrzny głos. Naucz się słuchać swojej intuicji i bądź czujna. Baran zagra Ci na nosie, a Panna Cię wysłucha. W weekend ogarną Cię wspomnienia i zatęsknisz za dawnym życiem. W miłości pamiętaj o tym, że gdzie są róże, tam są i kolce! Single w celu rychłej chęci zmiany statusu oddadzą się ciekawym spotkaniom towarzyskim. Ważnymi datami będą; 6, 8 i 11.
Szczęście w loteriach przyniesie liczba 11!


23 października do 21 listopad

Wraz z nadejściem wiosny wsłuchasz się w samego siebie, a wszystkie swoje tajemne moce skupisz na rozwoju kariery, miłości, relacji międzyludzkich, jednym słowem będziesz dążył Skorpionie do szczęścia. Zachowaj zdrowy rozsądek przy wydawaniu pieniędzy, cierpliwość popłaca, a odłożone środki wkrótce przyczynią się do spacerów piaszczystą plażą i podziwiania zachodu słońca. Cała naprzód, bo urlop zapowiada się iście anielsko!
Szczęśliwe liczby to 12 i 14.


22 listopada do 21 grudnia

Nadszedł moment w życiu, aby zamknąć stare sprawy i otworzyć się na nowe możliwości. Nie stać w miejscu, tylko sięgnąć gwiazd i odważyć się na więcej. Będziesz odczuwał Strzelcu nieodpartą potrzebę znalezienia sensu istnienia. Na światło dzienne wypłyną Twoje dotąd skrywane talenty. Praktycznie w każdej dziedzinie życia Gwiazdy zwiastują zmiany, co zaskoczy nie tylko Ciebie, ale również i Twoich najbliższych.
Ważnym dniem będzie poniedziałek!


22 grudnia do 19 stycznia

Nie będziesz musiał się martwić Koziorożcu brakiem powodzenie u płci przeciwnej. Adoratorzy będą do Ciebie lgnąć jak pszczoły do miodu. Już niebawem planety zwiastują płomienny romans z udziałem szarmanckiego Byka. Przed Tobą czas pełen rozmachu i spontanicznych decyzji. Najbliższymi znakami Twojego serca będzie wyrozumiały Wodnik i zdecydowany Lew. Dziel i rządź to Twoja maksyma! Ważnymi dla Ciebie datami będzie 7 i 10.
Szczęście w grach przyniesie dwójka!


20 stycznia do 18 lutego

Wpływ Saturna osłoni płaszczem ochronnym znaczące dziedziny Twojego życia. Jak to mówią „Odważny może być tylko ten, kto nie jest odważny”, zatem zbierz w sobie siły i optymistycznie spójrz na dotychczasowe problemy. W relacjach towarzyskich Strzelec i Bliźnięta w tym tygodniu odegrają istotne role. Miłość zbliża się wielkimi krokami, jednak jeszcze w tym tygodniu powinieneś uzbroić się Wodniku w cierpliwość.
Twoim szczęśliwym dniem będzie środa a piątka to Twój dobry traf!


19 lutego do 20 marca

Czas skupić się Rybo na swoich pragnieniach, zamiast wciąż spełniać oczekiwania innych. Ten tydzień to idealny czas na naukę i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu zdobędziesz uznanie i poszerzysz swoje wpływy. Skupienie na pracy oddaliło od Ciebie marzenie o znalezieniu idealnego partnera, otwórz się na zawieranie nowych znajomości. Nie daj się sprowokować sąsiedzkim plotkom.
Szczęśliwym dniem będzie poniedziałek, a liczba 15 będzie znacząca!


Poprzednie tygodnie