21 marca do 19 kwietnia

Pomimo tego, że w tym tygodniu będziesz się Baranie podobać, wytrzymają z Tobą tylko najwytrwalsi. Sekstyl Słońca z Marsem zapewni Ci dobrą formę, dzięki czemu będziesz odporny na stres. Kwinkunks Marsa z Plutonem sprawi, że ktoś z najbliższego otoczenia odpłaci Ci pięknym za nadobne, zatem kieruj się zasadą ograniczonego zaufania!


20 kwietnia do 22 maja

Dla Byka nadejdzie czas odważnych decyzji i wielkich zmian. Wenus z Plutonem sprawią, że na wierzch wypłyną wszystkie Twoje przewinienia. W miłości Twoja druga połówka straci do Ciebie cierpliwość i będziesz się musiał gęsto tłumaczyć ze swoich grzeszków. Będziesz mógł liczyć na lojalność Koziorożca, a Waga Cię zauroczy.


23 maja do 21 czerwca

Sukces TAK, ale nie za wszelką cenę! Pamiętaj Bliźniaku, że nie od razu Rzym zbudowano. Poczujesz głód miłości i zapragniesz stałego związku, odwagi do wielkich rzeczy doda Ci trygon Marsa z Jowiszem. Koziorożec będzie Ci wiercił dziurę w brzuchu, a Wodnik dotrzyma Ci kroku. Przed Tobą dobry czas na zdobywanie wiedzy i doskonalenia nowych umiejętności.


22 czerwca do 22 lipca

W tym tygodniu pomyśl o sobie, a z nadchodzącą wiosną popatrz na świat przez różowe okulary. Nów Księżyca ześle na Ciebie możliwość uczestniczenia w nowych projektach. Bliźnięta pokrzyżują Ci plany, a z tarapatów pomoże Ci wybrnąć Byk. W miłości idylla endorfin przysporzy Wam wieczorny seans komediowy, a wszystkie problemy odejdą w cień.


23 lipca do 23 sierpnia

Poczujesz się kochany i doceniony przez swojego partnera. Krok w krok pójdziecie na przekór przeciwnościom losu i ciekawskim krewnym. Kluczowe znajomości uda Ci się zawrzeć dzięki Baranowi wchodzącemu w Nów, natomiast kwadratura Wenus z Plutonem sprawi, że weźmiesz odpowiedzialność za swoje czyny, inaczej poręczysz głową.


24 sierpnia do 22 września

Wenus wejdzie w znak Byka, dzięki czemu będziesz mogła liczyć Panno na intratne okazje. W miłości poznasz ciekawą osobę, która wniesie w Twoje życie nową energię. Rak będzie Ci życzliwy a Merkury w sekstylu z Marsem doda Ci siły tytanów. W tym tygodniu Gwiazdy zwiastują dobrą passę w grach losowych w szczególności od 16 do 18 kwietnia!


23 września do 22 października

W tym tygodniu Planety ubiorą Cię w odwagę! W miłości Kwadratura Wenus z Plutonem przysporzy Ci konfliktów z Twoją drugą połówką. Do Bliźniaka nie będziesz miała już sił, a Ryby powierzą Ci swój sekret. Nów Księżyca pomoże Ci zadbać o harmonię ducha i ciała. Zatem pójdź za ciosem, pamiętaj o zdrowej diecie i systematycznych treningach!


23 października do 21 listopad

Słońce i Mars sprawią, że w tym tygodniu spojrzysz na życie z innej perspektywy. W miłości kwadratura Wenus z Plutonem przyniesie Ci dantejskie sceny zazdrości, musisz przeczekać burzę. Skorpionie jesteś ostatnio bardzo spięty… Odłóż emocje na bok, policz do dziesięciu, a wkrótce nabierzesz sił do podjęcia odważnych działań!


22 listopada do 21 grudnia

Strzelcu zapowiada się tydzień pełen wrażeń i szalonych pomysłów! Zawiążesz nowe przyjaźnie i odkryjesz wachlarz możliwości. W pracy szef powierzy Ci ważne zadanie, jeśli mu sprostasz, zyskasz uznanie zespołu. W miłości, żeby zbudować udaną relację z drugą osobą, powinieneś nauczyć się być szczęśliwy sam ze sobą. Będziesz mógł liczyć na poparcie Barana.


22 grudnia do 19 stycznia

Bądź ostrożny Koziorożcu, ponieważ kwadratura słońca z plutonem mocno nadwyręży Twoje zdrowie psychiczne. Powinieneś zakończyć pewne etapy, żeby uwolnić się od złych emocji. W miłości partner wykaże się cierpliwością, ale nie przeciągaj struny. Kolejny tydzień przyniesie ukojenie Twoich skołatanych nerwów. Bierz witaminy i zadbaj o swoją odporność!


20 stycznia do 18 lutego

Nowe pomysły przyniosą Ci zyski a podczas sekstylu Słońca z Marsem przekonasz się, że sukces zależy tylko od Ciebie. Już niebawem za sprawą dobrego wpływu Słońca i Jowisza zaskarbisz sobie przychylność znaczących osób. W miłości dzięki Wenus przyciągniesz do siebie adoratorów. Strzelec pozytywnie Cię zaskoczy, a Waga pocieszy Cię w trudnej chwili.


19 lutego do 20 marca

Nów podsunie Ci dobre okazje, zatem posłuchaj Rybo swojej intuicji zarówno w finansach jak i miłości. Single jednak powinny być ostrożne w doborze partnerów, Lew będzie próbował namieszać wam w głowie. Warto przeczekać ten czas, ponieważ kolejny tydzień przyniesie przełom w uczuciach. Uran skłoni Rybę do improwizacji, bądź zatem gotów podjąć ryzyko!


Poprzednie tygodnie