21 marca do 19 kwietnia

Baranom w związkach Planety zwiastują ciszę na morzu… zatem możecie być spokojni, bo w tym tygodniu obejdzie się bez kłótni i nieporozumień. Przed Tobą sielski tydzień i niejedna wykwintna kolacja przy brzmieniu nastrojowej muzyki. W pracy wyjdź poza schemat i odważ się na zdecydowane kroki. Twoimi sojusznikiem będzie Lew, a Skorpion pomoże zachować Ci zimną krew.


20 kwietnia do 22 maja

Planety zwiastują zniecierpliwionym Bykom upragniony czas wytchnienia… w tym tygodniu wyciągniesz rękę na zgodę, co poprawi Ci nastrój i przywróci wewnętrzną harmonię. W miłości będziesz mógł liczyć na wsparcie ukochanego, bo w końcu kto Cię lepiej zrozumie niż Twoja druga połowa. Skorpion pomoże wyjść z opresji, a Bliźniak doda Ci otuchy.
Niedziela będzie wyjątkowym dniem!


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku w tym tygodniu spadnie na Ciebie lawina uczuć… jak nigdy poczujesz motyle w brzuchu i zawładniesz sercem swojego ukochanego! Podczas gdy Twoi współpracownicy będą się skarżyć na niesprzyjającą aurę, Ty będziesz tryskał wigorem i dodawał malkontentom pozytywnej energii. Zastanów się Bliźniaku, co przyniesie Ci satysfakcję, bo przed Tobą najlepszy czas na wdrożenie planu w życie!


22 czerwca do 22 lipca

Gwiazdy zwiastują spotkania rodzinne i ustalenie istotnych kwestii na przyszłość. Będziesz mógł liczyć na sprzyjającą aurę w przypadku Twojej kariery. Zadbaj o zdrowie swoje i najbliższych, postaw na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu a w kuchni korzystaj z sezonowych produktów. Raku nie zapominaj o potrzebach swojej drugiej połówki, wspólne wyjście na miasto da Wam mnóstwo frajdy!


23 lipca do 23 sierpnia

Przez swoją Lwią naturę często balansujesz na linie. Ostatnimi czasy bez mrugnięcia okiem podejmowałeś ryzyko i z całym dobrodziejstwem odczuwałeś skutki swoich pochopnych decyzji. W tym tygodniu Gwiazdy zwiastują upragnioną równowagę między karierą a życiem prywatnym. Będziesz mógł liczyć na kawał serca swojej drugiej połowy, a i Ty okażesz się milszy i bardziej poskromiony.


24 sierpnia do 22 września

W końcu przyjmiesz Panno zaloty od adoratora, który już od dłuższego czasu walczy o Twoje serce. Pamiętaj, że stres i nerwy jeszcze nikomu w niczym nie pomogły, zadaj o swoją wewnętrzną równowagę. Na polepszenie nastroju zrób coś dla zdrowia i urody, a wkrótce powróci dobry nastrój. Kariera układa się po Twojej myśli, wykorzystaj wsparcie planet i dogoń swoje marzenia!23 września do 22 października

Pomimo tego, że chętniej spędzisz czas w samotności, niż brylując na salonach, Planety zwiastują tydzień pełen wrażeń. W tym tygodniu Wago będziesz rozchwytywana i ciężko będzie Ci się opędzić od osób, które będą chciały spędzić z Tobą czas. W pracy i w finansach zapowiada się dobra passa! Żeby jednak pieniądz mógł na siebie pracować, pamiętaj o mądrym lokowaniu w calu pomnażania zgromadzonego kapitału.


23 października do 21 listopad

Tydzień stoi pod znakiem zdobywania wiedzy i doskonalenia nowych umiejętności. W książkach, które wpadną Ci w ręce, odnajdziesz wskazówki na przyszłość. Szukaj znaków od losu w codziennym życiu, dadzą Ci one najlepszą odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W miłości nie zatajaj prawdy przed swoim partnerem, szczerość wyjdzie Wam obojgu na dobre.
Dobrej rady udzieli Ci Wodnik!


22 listopada do 21 grudnia

Pod znakiem Strzelca stoi Jowisz i bacznie obserwuje Twoje miłosne poczynania. Gwiazdy szykują dla Ciebie i Twojej drugiej połówki spontaniczny wyjazd za miasto. Single również nie będą się nudzić, przed nimi najlepszy czas na nawiązywanie nowych znajomości w internecie. Na zdrowie nie będziesz mógł narzekać. Szczęście uśmiechnie się do Ciebie w piątek, a przyjacielską radę dostaniesz od Raka i Bliźniąt!


22 grudnia do 19 stycznia

W tym tygodniu dopadnie Cię Koziorożcu chandra i jakoś wolniej będzie płynął czas. Samotne Koziorożce będą szukały wrażeń i z powodzeniem znajdą kompanów do urzeczywistnienia szalonych pomysłów. Podążaj za swoją pasją, jeśli w tym czasie poszukujesz pracy, to możesz znaleźć ją w firmie z tradycjami. Życzliwymi znakami będą Byki i Skorpiony, a wtorek okaże się szczęśliwym dniem!


20 stycznia do 18 lutego

Posłuchaj intuicji a, wszystko ułoży się po Twojej myśli! Możliwy zastrzyk gotówki, który Wodniku dostaniesz od życzliwej Ci osoby z rodziny. W miłości będziesz nazbyt wylewny, możesz jednak zmęczyć swoim emocjonalnym podejściem swojego ukochanego. Będziesz nastawiony na podnoszenie swoich kwalifikacji, przez co otworzą się przed Tobą nie jednej drzwi do osiągnięcia awansu i rozwoju kariery.


19 lutego do 20 marca

Ryba będzie miała duże pole manewru! Własna działalność… dlaczego nie! Pamiętaj, że ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Całe szczęście Twoja druga połówka zamknęła etap w życiu, który spędzał Ci sen z powiek. Zatem głowa do góry, bo wszystko, co najlepsze dopiero przed Tobą! Szczęśliwym dniem będzie czwartek, a najlepszymi towarzyszami tego tygodnia okażą się wrażliwe Raki i szczere Wagi.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni