21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu Baranie będą Tobą targały emocje. Dylematami natury duchowej zajmiesz się jednak później, gdyż Gwiazdy zwiastują przeciwności na płaszczyźnie finansowej. Problemy dadzą Ci się we znaki, ale jeśli zagryziesz zęby i zaciśniesz pasa, wkrótce uporasz się z dotychczasowymi zmartwieniami. Na życzliwość będziesz mógł liczyć ze strony Koziorożca i Bliźniąt.
Wtorek będzie pomyślnym dniem!


20 kwietnia do 22 maja

Byku w tym tygodniu powinieneś wykazać się nie lada sprytem i uważnością. Fałszywy przyjaciel wciśnie nos tam, gdzie nie trzeba, możesz przez to mieć kłopoty. W trudnych chwilach będziesz mógł liczyć na życzliwość Strzelca i Barana. Nad Twoją głową zaświeci jednak Księżyc, co wróży pomnożenie Twojego kapitału. Miłość stanie pod znakiem flirtów i dobrej zabawy.
W poniedziałek zdarzy się coś wyjątkowego!


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu Gwiazdy ubiorą Cię w niezwykłą pewność siebie, co pomoże Ci wybić się w na wielu płaszczyznach Twojego życia, tym bardziej że Fehu runa bogactwa i majątku dobrze wróży Bliźniętom z nieposkromioną ciekawością świata. Wenus patronka miłości będzie wspierać Cię w miłosnych zmaganiach, tym bardziej single poczują jej opiekę. Panna i Wodnik będą Ci sprzyjać.
W czwartek czeka Cię pozytywna niespodzianka!


22 czerwca do 22 lipca

Ostatnio cierpiałeś Raku na chroniczny brak czasu, możesz być pewien, że w tym tygodniu planety zadbają o Twój święty spokój. Pamiętaj o swojej drugiej połówce, dobrym pomysłem będzie wspólne spędzenie czasu nie koniecznie podczas oglądania ulubionego serialu. W majówkę bądź kreatywny nawet kilkugodzinny wypad za miasto i pospacerowanie brzegiem rzeki wywoła uśmiech na twarzy Twojego ukochanego!


23 lipca do 23 sierpnia

Przed Tobą tydzień pełen szalonych pomysłów i trafnych decyzji finansowych, jak Król Midas czego się nie dotkniesz, zamienisz w złoto. Ty i Twoja druga połówka stworzycie duet idealny, zatem Lwie jak najlepiej wykorzystaj swoją dobrą passę! Energii doda Ci zmiana wystroju wnętrza Twojego domu. Czasami wystarczy zmienić kolorystykę dodatków, dodać więcej poduszek do sypialni i wyrzucić zbędne bibeloty.
Pamiętaj o tym!


24 sierpnia do 22 września

W tym tygodniu waleczna Panno pociągniesz za sobą tłumy a Twój urok i blask oślepi nie jednego zazdrośnika, zapowiada się bardzo udany tydzień. Skorpion będzie ujmującym towarzyszem, a Ryby posłużą Ci dobrą radą. W środę rozwiążesz pewną zagadkę, da Ci to wiele do myślenia. W sprawach inwestycji nie podejmuj pochopnych decyzji, czasami lepiej jest zaczerpnąć rady osoby z doświadczeniem niż wtopić… pamiętaj o tym!23 września do 22 października

Pamiętaj, aby przez ten tydzień przejść pewnym krokiem, w innym przypadku nie licz Wago na przychylność Gwiazd. Nieszczęśliwe związki zostaw za sobą, skup się na tym co jest teraz, niepotrzebne rozpamiętywanie tylko zaburzy Twoją energię. Wenus wesprze Cię na miłosnym froncie! Strzelec mile Cię zaskoczy, a Bliźniak doda odwagi. Poniedziałek okaże się najszczęśliwszym dniem tego tygodnia!


23 października do 21 listopad

Merkury będzie czuwał nad Twoim zdrowiem i kondycją fizyczną. W piątek pojawi się załamanie i stracisz motywację do aktywnego podejścia do życia. Ostatnio chciałeś złapać wszystkie sroki za ogon, jednak podejmowanie się wielu zajęć naraz nieźle nadszarpnęło Twoje nerwy. Poukładaj wszystko od nowa, a wkrótce odzyskasz dobrą formę! W majówkę poświęć czas swoim najbliższym, gry planszowe, obiad w ogrodzie, poranny spacer to przecież takie proste a jaka frajda!


22 listopada do 21 grudnia

Strzelce w tym tygodniu będą odczuwały dyskomfort i będą miały wrażenie jakby wszystkie sygnały na ziemi i niebie, sprzeniewierzyły się przeciwko Nim. Warto będzie jednak zagryźć zęby i przeczekać ten napięty czas. Pomimo trudów dnia codziennego w finansach będzie świetna okazja ku temu, aby sprawy przyjęły pozytywny bieg. Dzięki portalom społecznościowym skontaktujesz się z dawno niewidzianymi przyjaciółmi… może tegoroczna majówka odbędzie się na Skype?
A czemu NIE!


22 grudnia do 19 stycznia

W najbliższym czasie nuda Ci nie grozi, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i miłosnej, sprawy nabiorą zawrotnego tempa! Będziesz gotowy do działania i chętnie wprowadzisz zmiany, które od dłuższego czasu chodziły Ci po głowie. Podejmiesz się dużego wyzwania i nie pożałujesz, bo wszystko ułoży się po Twojej myśli! W majowy weekend nastaw się na miłe odwiedziny i radosny czas w gronie dawno niewidzianych przyjaciół.
Szczęśliwe liczby to 6 i 14!


20 stycznia do 18 lutego

Gwiazdy radzą, abyś w tym tygodniu Wodniku nie ulegał emocjom. Sprawy na, których Ci zależy przyjmą odpowiedni obrót jeśli będziesz działał rozważnie. W miłości bądź czujny uważaj na nowo poznanego Koziorożca, który będzie miał niekoniecznie uczciwe zamiary. W majówkę zapragniesz aktywnie spędzić czas, wybierzesz się na wycieczkę rowerową, co niewątpliwie doda Ci energii.
Szczęście w grach losowych przyniosą 4, 17 i 20!


19 lutego do 20 marca

Merkury czuwa nad Twoim znakiem i doda Ci wiary we własne możliwości! Najwyższy czas, abyś Rybo przekuła swoje marzenia w rzeczywistość, a już wkrótce nadarzy się ku temu idealna okazja. Weekend będzie obfitował w doborowe towarzystwo, najbliższych znajomych a single rzucą się w wir szalonych randek! Czeka Cię niespodzianka… Twoja druga połowa ostatniego dnia kwietnia szykuje dla Ciebie majowy wyjazd!
Twoje szczęśliwe liczby to 8 i 17!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni