21 marca do 19 kwietnia

Przed Tobą Baranie intensywny tydzień, runa Dursiarz doda Ci energii, a dobry humor Cię nie opuści. We wtorek Merkury zmobilizuje Cię do realizowania Twoich pasji. Dzięki sprzyjającej runie Dursiarz pomysły posypią się jak z rękawa. Szczęście w grach liczbowych przyniosą 5, 19 i 33.
Energetyczna zieleń doda Ci animuszu!


20 kwietnia do 22 maja

Pomimo tego, że we wtorek Merkury Cię opuści to Wenus i Uran będą Cię wspierać w codziennych zmaganiach. Planeta miłości będzie sprzyjać w stałych związkach, a także w uczuciowych podbojach. Kwadratura Saturna sprawi, że staniesz się Byku nadto sentymentalny i będziesz sięgał pamięcią do przeszłości.
Kolor purpurowy doda Ci odwagi!


23 maja do 21 czerwca

Gwiazdy zwiastują udany czas, przypływ gotówki i porywy serca, zetem w tym tygodniu sięgnij Bliźniaku Gwiazd! Oszczędź sobie stresu i kłótni i jak najszybciej zakończ relacje, które wysysają z Ciebie energię. Runa Kenaz zadba o Twoją dobrą passę, dzięki temu obronną ręką wyjdziesz z kłopotów.
Szczęśliwa będzie liczna 4!


22 czerwca do 22 lipca

Raku już wkrótce dzięki słońcu w sekstylu nawiążesz interesujące relacje i zyskasz nowych sojuszników. W środę możesz liczyć na pomoc Luny w trygonie, dzięki czemu spokorniejesz i będziesz tryskał życzliwością do świata. Mars w koniunkcji obudzi Twoją ambicję, a Twoje działania uratują, z pozoru beznadzieją sytuację.
Czerwień pobudzi zmysły!


23 lipca do 23 sierpnia

Jako przedstawiciel żywiołu ognia lubisz być Lwie w centrum uwagi. Jesteś lojalny, a za przyjaciółmi staniesz murem, również i w tym tygodniu nie odmówisz nikomu wsparcia. Słońce, Wenus i Uran wzmocnią Twoją pozycję, dzięki czemu będziesz wymagał więcej od siebie i innych.
Luna w tygonie pomoże Ci zadbać o relaks, bieg po lesie będzie strzałem w 10!


24 sierpnia do 22 września

Panno, zamiast czekać w nieskończoność, odważ się na realizowanie swoich marzeń! Pod wpływem Wenus single otworzą się na nowe znajomości, a za sprawą Merkurego będziesz doskonalić sztukę uwodzenia! Runa Tiwaz zwiastuje zastrzyk gotówki, zatem zrób sobie prezent… nowy ciuch bądź zjawiskowe perfumy wprawi Cię w dobry nastrój!23 września do 22 października

Merkury pomoże dogadać się z ludźmi a Jowisz w trygonie ustrzeże od kłótni. Otworzysz się na nowe znajomości i niewątpliwie będziesz przyciągać! Feromony i endorfina to dość wybuchowa dawka, niemniej jednak Mars w kwadraturze gwarantuje dobrą zabawę! Kolor żółty doda Ci energii. Dziel i rządź, bo to Twój tydzień Wago!


23 października do 21 listopad

Opozycja słońca sprzyja odzyskiwaniu wewnętrznej harmonii, zatem zejdź z warty dzielny Skorpionie! Zwolnisz tempo, a dzięki temu nawiążesz nowe relacje towarzyskie i nadrobisz zaległości książkowe. Wenus w opozycji pomoże zadbać o Twój zewnętrzny blask, może warto zrobić porządki w garderobie i wybrać tylko rzeczy, w których czujesz się fajnie i wygodnie!


22 listopada do 21 grudnia

Strzelcu to najlepszy czas, żebyś wyraził siebie… Luna w sekstylu doda Ci odwagi i pamiętaj, że Twoje pasje mogą być inspiracją również dla innych! Runa fehu pomoże pomnożyć Ci pieniądze. Twoja kondycja Cię nie zawiedzie, zatem zmotywuj swoich znajomych i w słoneczny dzień wybierzcie się na wycieczkę rowerową za miasto!


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu słońce w trygonie doda Ci uroku, w tym tygodniu będziesz tryskał energią i atrakcyjnością. Weź się do pracy, bo teraz jak nigdy możesz sięgnąć po to, o czym od dawna marzyłeś. Runa Berkanna korzystnie wpłynie na miłosne relacje i zawieranie nowych znajomości towarzyskich.
Kolor pomarańczowy doda Ci seksapilu!


20 stycznia do 18 lutego

Wodniku dzięki pomocy Luny odetniesz się od wszystkiego, co Ci nie służy. Zakończysz relacje, które wysysają Twoją energię i skupisz się na tym co sprawia Ci przyjemność. Zamiast spędzać czas przed telewizorem postaw na aktywny wypoczynek. Runa Hagal usprawni Twoje działania w sprawach urzędowych.
Szczęście przyniesie cyfra 17!


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu aura Ryb sprzyja pozytywnym zdarzeniom i pomoże przyciągnąć życzliwych ludzi. Za sprawą Merkurego będziesz pragnął odnaleźć swój wewnętrzny spokój, uporządkujesz swoje otoczenie i w końcu zaczniesz zdrową dietę. Waga i Bliźniak przybędą z dobrą nowiną.
W piątek będzie nad Tobą świecił Księżyc, co zwiastuje udany weekend!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni