21 marca do 19 kwietnia

Dzięki sprzyjającej aurze planet w tym tygodniu znajdziesz czas na swoje zainteresowania, zatem ognisty Baranie bierz z życia garściami! Przed Tobą niekończące się rozmowy z ukochanym, piknik na łonie natury rozbudzi Wasze zmysły. Odwiedź kolekturę totolotka, bo masz po swojej stronie dobrą passę Gwiazd! Joga rozluźni Twoje ciało i umysł.


20 kwietnia do 22 maja

Nie czekaj Byku na mannę z nieba, tylko weź sprawy w swoje ręce i nadrób wszystkie zaległości. Myśl pozytywnie i wycisz się, dzięki temu znajdziesz właściwą drogę. W miłości nadszedł dobry czas na flirty i randki. W weekend nastaw się na aktywny wypoczynek, biegaj, spaceruj, graj, ale przede wszystkim postaw na zdrową dietę.


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku, zamiast patrzeć wstecz, spójrz w stronę wschodzącego słońca. Przed Tobą odważne decyzje i trudne, ale jakże niezbędne wybory. W miłości szczerze wysłuchaj swojej drugiej połówki, być może dzięki temu odnajdziesz złoty środek na wasze niepowodzenia. W biznesie poszukaj nowych rozwiązań i ludzi z, którymi je zrealizujesz.


22 czerwca do 22 lipca

Raku w sprawach zawodowych zaufaj swojej intuicji i zminimalizuj niepotrzebne ryzyko. Niech przyświeca Ci maksyma, że nie od razu Rzym zbudowano! W miłości jedno jest pewne… Twoja druga połówka powinna bardziej się zaangażować w domowe sprawunki. Zrób tygodniowy grafik codziennych obowiązków i ciesz się każdą wolną chwilą relaksu!


23 lipca do 23 sierpnia

Będziesz Lwie rozjemcą i pośrednikiem. Przed Tobą ważne rozmowy, które sprawią, że Twoi znajomi docenią Twoją życzliwość i wsparcie. W miłości pozwól sobie na odrobinę luksusu, zamów wykwintną kolację, zatańczcie tango albo wybierzcie się na wymorzony weekend we dwoje. Zróbcie wspólnie coś szalonego, niech poniesie Was ułańska fantazja!


24 sierpnia do 22 września

Gwiazdy obdarzą Twój znak silną energią. Zdecydowane działania pomogą Ci uzyskać upragnione korzyści, a szef będzie pod wrażeniem Twojej determinacji. Przyjaciele zobaczą w Twojej osobie sojusznika i wybawicielkę. W miłości sny okażą się prorocze, zatem szukaj znaków płynących z nieba, bo nadszedł beztroski czas flirtów i romansów!


23 września do 22 października

Poczujesz Wago, że nadszedł czas, aby wyznaczyć sobie ambitne cele. Potrzebujesz więcej czasu dla siebie… nic prostszego! Stwórz plan doskonały i przestrzegaj grafiku. Przeznacz 40 minut dziennie na treningi, odpoczynek, albo medytację, to dobry krok na bonus w postaci lepszego nastawienia i zrównoważenia wewnętrznej harmonii.


23 października do 21 listopad

Skorpionie przestań się martwić o przyszłość, dobre nastawienie przywróci Twoją wolę walki. Złap wiatr w żagle, weź za stery i odzyskaj kontrolę nad swoim życiem. Od Gwiazd dostaniecie bonus na szczęście, uwaga single, bo możecie się zakochać, tylko od Was zależy czy wykorzystacie ten bilet! Los sprzyja ryzykantom, może złoty Graal naprawdę istnieje…


22 listopada do 21 grudnia

Ognisty Strzelcu zechcesz się zakochać co zmobilizuje Cię do działania. Planety dadzą ukojenie Twojej skołatanej duszy. Zamiast nieustannie krytykować i szukać dziury w całym, skup się na naprawieniu swojej relacji ze światem. W weekend pojedź gdzieś za miasto, potańcz, albo zrób coś szalonego, co wywoła uśmiech na Twojej twarzy!


22 grudnia do 19 stycznia

Ogarnie Cię potrzeba wolności i radości dlatego postaraj się Koziorożcu po pracy nie siedzieć w domu. Posłuchaj swoich emocji, oddaj się medytacji. Sztuka to znaleźć balans między tym co konieczne a tym co rozwinie Twoją kreatywną naturę. Otwórz się na to co ofiaruje Ci świat i otaczający Cię ludzie. Sięgnij po więcej, jedz zdrowo, spełniaj swoje marzenia i kochaj całym sercem!


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu przekonasz się Wodniku, jaką siłę ma moc pozytywnego myślenia. Pomimo niesprzyjających warunków w pracy i natłoku obowiązków będziesz skłonny do wzmożonego wysiłku umysłowego. Pilnuj terminów, a nie stracisz hartu ducha. Sympatyczna rozmowa z życzliwą Ci osobą spowoduje, że napłyną do Ciebie nowe pokłady dobrej energii!


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu Ryba będzie chciała postawić na swoim nawet za wszelką cenę! Pomimo tego będziesz mocno stąpać po ziemi, a Twoja organizacja zadziała jak szwajcarski zegarek. Spragnieni miłości powinni częściej uczestniczyć w przyjęciach i spotkaniach towarzyskich. Gwiazdy radzą, abyś w miłości częściej łączyła rozum z głosem serca.


Poprzednie tygodnie