21 marca do 19 kwietnia

Planety zwiastują tydzień pełen miłosnych uniesień zarówno dla zakochanych jak i samotnych serc. Przed Wami romantyczne wieczory i szczere wyznania. Będziesz pod opieką Saturna, który zadba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dobra passa sprzyja, a Twoja kariera nabierze tempa, konsekwentnie dąż do celu!


20 kwietnia do 22 maja

Gwiazdy zwiastują tydzień pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Znajdź czas na odpoczynek, sport doskonale pomoże Ci rozładować stres. Byku w miłości przekuj marzenia w rzeczywistość, w końcu tylko od Was zależy czy stworzycie bajkę ze szczęśliwym zakończeniem. W weekend czeka Cię wycieczka za miasto!


23 maja do 21 czerwca

Merkury wesprze Cię w sprawach zawodowych, a Gwiazdy zwiastują nieustające pasmo sukcesów. Aura planet ześle Ci wewnętrzną równowagę, a Ty odnajdziesz drogę do szczęścia i samospełnienia. Bliźniaku w tym tygodniu wsłuchaj się w siebie, zastanów się, co czujesz i postaw wszystko na głowie, żeby to osiągnąć!


22 czerwca do 22 lipca

Raku pamiętaj, że „każdy ma swój własny Mont Everest” a Ty będziesz w tym tygodniu góry przenosił. Będziesz w świetnej kondycji fizycznej, wykorzystaj to i nie odkładaj niczego na później. Miłość stanie pod znakiem zabawy i wspólnych przyjemności. Przed Tobą sielski weekend, będziesz spragniony wrażeń i ciekawy świata!


23 lipca do 23 sierpnia

Lwie nie popadaj w rutynę bo Gwiazdy zwiastują dobry czas na uporządkowanie starych spraw rodzinnych i osobistych. Przed Tobą miłosna arkadia, druga połówka na każdym kroku będzie się starała sprawić Ci przyjemność. Szczęśliwym dniem okaże się piątek, a sojuszników znajdziesz w osobach spod znaku Wagi i Bliźniąt.


24 sierpnia do 22 września

Panno zapowiada się bardzo udany tydzień, Twoi bliscy szykują dla Ciebie miłą niespodziankę. W pracy staniesz na głowie, aby wszystkie zadania wykonać rzetelnie a przede wszystkim w wyznaczonych terminach. Jowisz zaaplikuje Ci zastrzyk pozytywnej energii, co spowoduje, że uśmiech nie będzie znikał z Twojej twarzy.


23 września do 22 października

Wago nie zapominaj, że do tanga trzeba dwojga, zatem zastanów się, czy aby na pewno powinnaś utrzymać swoją damsko- męską relację za wszelką cenę. Wszelkie niepowodzenia związane z pracą nie powinny Cię zniechęcać do podejmowania kolejnych prób. Pamiętaj, że sukces przeznaczony jest tylko dla wytrwałych!


23 października do 21 listopad

W tym tygodniu szczęście będzie Ci sprzyjać, a złoto należeć będzie do zuchwałych! W pracy pamiętaj, że w każdym kłamstwie tkwi ziarno prawdy, zatem bacznie obserwuj swoje otoczenie. W weekend zdecyduj się na wypad ze znajomymi, odpoczniesz od zgiełku miasta i naładujesz akumulatory na czerwcowe podboje świata!


22 listopada do 21 grudnia

W miłosnych szrankach wspomoże Cię Wenus, single powinny dać szansę komuś, kto już od dłuższego czasu zabiega o ich względy. Merkury pomoże odróżnić prawdziwą miłość od chwilowego zauroczenia. W weekend nie będziesz musiał Strzelcu zabiegać o towarzystwo, przyjaciele zorganizują wycieczkę z dala od zgiełku cywilizacji.


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu przed Tobą doskonały czas, aby przeciwstawić się osobom, które godzą w Twoje interesy. Zdecydowane stanowisko w tej sprawie oczyści atmosferę i pomoże w realizacji Twoich planów. W miłości zapowiada się doskonały czas we dwoje, wspólne pasje i romantyczna sceneria wywoła lawinę gorących uczuć.


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu Gwiazdy zwiastują zawodowe zmiany, co z perspektywy czasu przyniesie Ci spore korzyści. Wodniku Twoja kariera nabierze tempa, dlatego pamiętaj, że „wraz z wynalezieniem koła i pieniędzy ludzie zaczęli kręcić interesy”. Przed Tobą niezwykłe odkrycie na polu miłosnym, Kupidyn już dzierży w rękach swoją strzałę!


19 lutego do 20 marca

W Twojej głowie mogą pojawić się wątpliwości odnośnie intencji Twojej drugiej połówki, podążaj za swoim wewnętrznym głosem, a wkrótce odkryjesz prawdę. Single wkrótce możecie poznać uroczego Raka. Twoja kariera zawodowa nabierze tempa i nie zapomnij, że „praca to most między rzeczywistością a marzeniami”!


Poprzednie tygodnie