21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu Gwiazdy zwiastują sukces, jednak uważaj Baranie, bo przez opozycję Marsa z Plutonem staniesz się bardziej nerwowy. W uczuciach pod wpływem czerwonej planety staniesz się królem miłosnych podbojów. Wodnik będzie służył radą i pomocą, a dzielny Lew otoczy Cię opieką.


20 kwietnia do 22 maja

Byku tydzień zapowiada się iście anielsko! Nie tylko będziesz miał intuicję do pieniędzy, ale również Planety zwiastują powodzenie w miłosnych rozgrywkach. Trygon Wenus z Jowiszem przyniesie Ci szacunek otoczenia i życzliwość losu. Nawiążesz kontakt z dawno niewidzianą Rybą, a Bliźniak zagra Ci na nerwach.


23 maja do 21 czerwca

W tym tygodniu kieruj się Bliźniaku mottem: "Jeśli umiesz liczyć, to licz na siebie, bo koniec końców nikt inny Ci nie pomoże". W miłości, zamiast wszczynać kolejną kłótnię, cierpliwie wysłuchaj co Twoja druga połówka, ma Ci do powiedzenia. Waga nadepnie Ci na odcisk a Koziorożec za Ciebie poręczy.


22 czerwca do 22 lipca

Będziesz emanował dobrą energią i wyjątkowym urokiem osobistym. Dzięki temu dobroczynnemu wpływowi planet hojnie obdarzysz swoich najbliższych tym, co w Tobie najlepsze. W miłości im więcej dasz od siebie, tym więcej otrzymasz od swojego partnera. Praca z Bykiem okaże się nad wyraz owocna.


23 lipca do 23 sierpnia

Słońce obdarzy Cię energią i wyjątkowym poczuciem humoru! W tym tygodniu trzymaj swoje emocje na wodzy, Joga pomoże Ci odzyskać Twoją wewnętrzną harmonię. W miłości warto będzie porozmawiać z drugą połówką o wspólnych planach na przyszłość. Zaskarbisz sobie zaufanie Byka, a sojusznikiem będzie Rak.


24 sierpnia do 22 września

Za sprawą kwadratury Merkurego z Neptunem zwolnisz bieg. Nagle poczujesz się przepracowana Panno i zatęsknisz za beztroską labą, jednak pamiętaj, aby nie popadać ze skrajności w skrajność! Dostaniesz interesującą wiadomość od Strzelca a Skorpion stanie się powiernikiem Twoich sekretów.


23 września do 22 października

Również w tym tygodniu, wyzwania Ci niestraszne! Trygon Wenus z Jowiszem doda Ci motywacji, dzięki czemu w krótkim czasie uda Ci się uregulować zaległe zobowiązania finansowe. Zaborczość Twojego partnera może Ci się dać we znaki, jak to mówią… bo w tym cały jest ambaras, aby dwoje chciało naraz!


23 października do 21 listopad

Skorpionie w tym tygodniu jak na zamówienie, wszystko będzie Ci podstawione pod nos. Niezwykły wpływ planet da Ci łut szczęścia, zarówno w sprawach zawodowych, jak i sercowych! Pamiętaj jednak, że nic nie trwa wiecznie… Słońce i Merkury nakłonią Cię do poważnych rozmów i głębszych przemyśleń.


22 listopada do 21 grudnia

Strzelcu za sprawą Gwiazd poczujesz smak zwycięstwa, jednak pamiętaj, że ryzyko jest nieodłącznym elementem sukcesu. W uczuciach zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa, będziesz mógł liczyć na wsparcie swojego partnera. Za wszelką cenę unikaj konfrontacji z Baranem, a Ryby staną się powiernikiem Twoich zwierzeń.


22 grudnia do 19 stycznia

Zapowiada się tydzień pełen wrażeń i ciekawych spotkań towarzyskich, jednym słowem przyjaciele nie dadzą o sobie zapomnieć! Słońce i Merkury skłonią Cię do oczyszczenia swojego serca i duszy, rozmowa z partnerem rozładuje napiętą atmosferę i obdarzy Was nową energią do działania.


20 stycznia do 18 lutego

Wodniku daj z siebie wszystko a po weekendzie otrzymasz zasłużoną nagrodę! Saturn skłoni Cię do podjęcia kluczowej decyzji, Uran rozbudzi Twoją kreatywność, dzięki czemu rozwiniesz wachlarz dobrych rozwiązań. Dobrze Ci zrobi wycieczka z Wagą, a odpoczniesz w towarzystwie Barana.


19 lutego do 20 marca

Rybo pod wpływem Marsa będziesz skłonna do działania i domykania wszystkich spraw, które od dłuższego czasu ciążyły na Twoich barkach. Wiesz dobrze, że nie możesz ważnych spraw odwlekać w nieskończoność, nadszedł ostateczny czas decyzji, zarówno tych miłosnych jak i zawodowych! Humor pomoże Ci odzyskać Rak.


Poprzednie tygodnie