21 marca do 19 kwietnia

Tydzień stanie pod znakiem miłości a nim się obrócisz Baranie, dopadnie Cię strzała Kupidyna. Obiecujące spotkanie z kimś czarującym wywróci Twoje życie do góry nogami. Fitness pod bacznym okiem Instruktora doda Ci energii.
Przyjazne będą Ryby, a szczęście w grach liczbowych przyniosą 19 i 32.


20 kwietnia do 22 maja

Byku będziesz miał do przejścia istne pole minowe. Uważaj, aby czyjaś apodyktyczna postawa nie wyprowadziła Cię z równowagi, koniec końców i tak ostateczna decyzja należy do Ciebie. Dasz radę, nie takim rozgrywkom już dzielnie stawiałeś czoła!
Drugi Byk będzie Ci życzliwy, Twoja liczba to 6!


23 maja do 21 czerwca

Wiadomo Bliźniaku, że fortuna kołem się toczy, zatem przemyśl dwa razy, nim powierzysz komuś swoje pieniądze. Wystarczy, że kurtuazyjnie odmówisz i zajmiesz się innymi sprawami, co z czasem wyjdzie Ci na dobre. W tym tygodniu postaw na rozwój swoich pasji i zasłużony odpoczynek w domowym zaciszu.


22 czerwca do 22 lipca

Rodzinnym rozmowom nie będzie końca, co w ogólnym rozrachunku przyniesie dla Ciebie bardzo dobre wiadomości. W tym tygodniu z Lwem będziesz miał po drodze, a dwójka będzie istotną cyfrą. W miłości spokój i harmonia, Twoja druga połówka szykuje dla Ciebie niespodziankę, bądź cierpliwy a wkrótce się dowiesz!


23 lipca do 23 sierpnia

Jak to mówią, nie ma róży bez ognia! Nadejdzie kres nerwowych dni, a Ty Lwie zwycięsko wypłyniesz swoim okrętem na spokojne wody. Wolny czas umili Ci partner i przyjaciele, na których również w tym tygodniu będziesz mógł liczyć.
Rak będzie najlepszym kompanem, a szczęście przyniesie 11!


24 sierpnia do 22 września

Gwiazdy zwiastują, że w tym tygodniu zdarzy się coś, co absolutnie zapadnie Ci w pamięć! W miłości może okazać się, że przez ignorowanie potrzeb swojego partnera stąpasz po cienkim lodzie. Zrób coś miłego dla drugiej połówki, obiad od serca na pewno pomoże!
Liczby 4 i 5 będą miały ukryte znaczenie.


23 września do 22 października

Planety w tym tygodniu zwiastują istny Rollercoaster wrażeń i emocji, jakby wszyscy się zmówili! Policz do dziesięciu i zostaw całe towarzystwo za sobą. Wewnętrzną harmonię poprzez kontakt z naturą odnajdziesz tylko w sobie. Zatem Wago uśmiechnij się do siebie i popatrz na wschodzące słońce!


23 października do 21 listopad

Pamiętaj Skorpionie, że pieniądz nie jest żadnym priorytetem, służy on tylko do zaspokajania Twoich potrzeb. Cierpliwości… dobra organizacja pracy, na pewno przyniesie Ci zasłużone profity! Strzelec będzie Twoim najwierniejszym kompanem.
Pozytywne znaczenie będą miały liczby 4 oraz 8.


22 listopada do 21 grudnia

Pozytywne myślenie to już połowa sukcesu, a Gwiazdy zwiastują, że Strzelcom będzie się powodzić! Miłość, życzliwość ludzi, kariera, pieniądze… w tym poczujesz się jakbyś miał w kieszeni nie jedną kartę przetargową. Wykorzystaj ten planetarny układ jak najlepiej i pomóż losowi zbliżyć się do marzeń.


22 grudnia do 19 stycznia

Zapragniesz porządku i harmonii. W tym tygodniu powinieneś odwrócić wszystko do góry nogami, żeby poczuć świeży powiew życiowej bryzy na swojej twarzy. Złap wiatr w żagle i poczuj się odkrywcą dotąd nieznanych lądów, zatem cała naprzód Koziorożcu! Baran będzie Ci sprzyjał, a szczęście w loterii przyniesie cyfra 14.


20 stycznia do 18 lutego

Wodniku nie odrywaj przed innymi wszystkich swoich kart, inaczej z góry będziesz na straconej pozycji. Zachowaj umiar i bądź najlepszą wersją siebie! Pamiętaj o aktywnym wypoczynku, pływanie bądź joga zapewnią Ci wigor i dodadzą Twojemu życiu rumieńców. Razem z Koziorożcem będziesz konie kradł!


19 lutego do 20 marca

Zapowiada się tydzień pełen nowych wyzwań, które wniosą do Twojego życia nową energię. Ciekawe zajęcia i interesujące rozmowy staną się nieodłącznym elementem każdego dnia. Nie zawsze trzeba jechać na koniec świata, żeby odkryć nowe życie… Najlepsze zmiany zaczynają się w nas samych a najlepsze chwile są tu i teraz!


Poprzednie tygodnie