21 marca do 19 kwietnia

Pełnia w Koziorożcu zwiastuje podminowanie i rozdrażnienie, zatem postaraj się Baranie w tym tygodniu zachować zimną krew. Gęsta atmosfera rozładuje się dopiero pod koniec tygodnia, gdy Wenus wejdzie w znak Lwa, możesz wtedy liczyć na znaczny przypływ dobrej energii. Uważaj na oszustów i bacznie pilnuj swojego portfela!


20 kwietnia do 22 maja

Pełnia Księżyca poprawi Twoją czujność i znacznie ułatwi Ci rozwiązanie wszelkich kwestii dotyczących spraw finansowych i materialnych. Będziesz miał nosa do łapania okazji i szczęście do zawierania obiecujących znajomości. W tym tygodniu będziesz roztaczał wokół siebie urok i wdzięk, jednym słowem będziesz czarować i uwodzić!


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku przez to, że Merkury wychodzi teraz z ruchu wstecznego, będziesz łapać dołki i dopadnie Cię chandra. Dopiero w weekend pełną parą skorzystasz z planetarnych możliwości, będziesz szybki i wściekły w dobrym tego słowa znaczeniu! Romantyczne gesty wprowadzą do Twojego związku niepowtarzalną a wręcz magiczną atmosferę.


22 czerwca do 22 lipca

Przyszło lato a z nim pierwsza pełnia Księżyca, wykorzystaj zatem niespożytą siłę planet i udaj się w życiową podróż za jeden uśmiech! W finansach czeka Cię dobra passa, zatem dziel, rządź, zdecydowanymi ruchami inwestuj w przyszłość. Pod koniec tygodnia Wenus opuści Twój znak, co wywoła napięcia w Twoim związku. Tylko spokój może Was uratować!


23 lipca do 23 sierpnia

Wielkimi krokami zbliża się czas, gdy Wenus wkroczy w Twój znak i ześle na Ciebie pasmo sukcesów na gruncie zawodowym i osobistym. Będziesz emanował niezwykłą pewnością siebie i dzielił się z otoczeniem dobrą energią. Póki co zapowiada się zabiegany i pracowity tydzień, uważaj na bóle głowy. Zaopatrz się w melisę!


24 sierpnia do 22 września

Księżyc w pełni w ziemskim trygonie zasili Twoje konto bankowe, dzięki czemu przedsiębiorcza Panno będziesz miała teraz wszelkie atrybuty do rozkręcania obiecujących przedsięwzięć. Pamiętaj, że sukces w tym tygodniu nosi Twoje imię. W miłości będziesz rozdarta między sercem i rozumem, a czyjego głosu powinnaś posłuchać… sama wiesz najlepiej!


23 września do 22 października

Pełnia w kwadraturze do Wagi przyniesie niepokój i wiele spraw nie pójdzie jakbyś sobie tego życzyła… przed Tobą konfrontacje i trudne rozmowy. Bądź jednak cierpliwa, bo już od niedzieli za sprawą planetarnej aury wszystkie problemy znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W miłości postaw na szczerość!


23 października do 21 listopad

Skorpionie praca pracą a Ty i tak większość swojej uwagi skupisz na sprawach damsko- męskich. Single będą zatopieni w poszukiwaniach tego jedynego, a pary staną na wysokości zadania, aby ich miłość rozkwitła ponownie. Wasza charyzma w działaniu zostanie doceniona, a sfera miłosna nabierze zawrotnego tempa.


22 listopada do 21 grudnia

W tym tygodniu porwiesz się Strzelcu z motyką na słońce, zamiast szukać poklasku otoczenia, skup się na istocie sprawy. Sumiennie wykonuj swoje obowiązki, a wkrótce poczujesz słodki smak spełnionych nadziei. Od niedzieli Wenus w trygonie ognia ześle na Ciebie szczęście i obdarzy Twój znak opieką.


22 grudnia do 19 stycznia

W oczekiwaniu na pierwszą pełnię księżyca, Koziorożce nie będą miały nic do stracenia i bez mrugnięcia okiem pójdą na całość! Podbój samotnych serc i wysokich stanowisk w pracy nie będzie Ci straszny! W astralnym języku Gwiazd już wkrótce Truskawkowy Księżyc sprawi, że wszystkie ciała niebieskie staną po Twojej stronie.


20 stycznia do 18 lutego

Pełnia w Koziorożcu da Ci nieźle popalić. Odezwą się stare kontuzje i dawno chowane urazy. Będziesz marudził i kaprysił tak często, że Twoja druga wyjdzie z siebie! Od niedzieli spokorniejesz i dołożysz wszelkich starań, alby wynagrodzić ukochanemu napiętą atmosferę. Wspólny spacer i rozmowa od serca załatwią sprawę!


19 lutego do 20 marca

Do góry głowa Rybo, bo nadchodzą niezwykle korzystne układy planetarne! Słońce doda Ci energii, a od niedzieli również Wenus przyłączy się do Twoich sojuszników! Przed Tobą mnóstwo okazji, abyś mogła pokazać, ile jesteś warta. Będziesz w świetnej formie, w dodatku ubrana w uśmiech i pewność siebie podbijesz świat i niejedno serce.


Poprzednie tygodnie