21 marca do 19 kwietnia

Gwiazdy zwiastują podróż do osiągnięcia Twojej wewnętrznej harmonii. Będziesz gotowy, aby uporządkować wszystkie zaległe sprawy, co przywróci spokój Twojej skołatanej duszy. W relacjach damsko- męskich zapanuje spokój, a Twoja druga połowa zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo.


20 kwietnia do 22 maja

W tym tygodniu Gwiazdy wyleczą Cię z ran przeszłości, a Ty będziesz się kierował przede wszystkim sercem. Twoje czyny będą rozważne a słowa przemyślane, nawiążesz nowe relacje towarzyskie z przyjaciółmi i sąsiadami. Do odzyskania wewnętrznej harmonii przysłuży się samotna wyprawa w nieznane.


23 maja do 21 czerwca

Będziesz miał wrażenie, że marnujesz swój czas i energię na niepotrzebne czynności. Pora, abyś wykazał się Bliźniaku dobrą organizacją i samodyscypliną. Zadbaj o poczucie własnej wartości, zamiast koncentrować się na pomnażaniu dóbr osobistych. Pielęgnuj swoje zdrowie i zadbaj o zbilansowaną dietę.


22 czerwca do 22 lipca

Planety zwiastują zmiany i nowe początki, zarówno w pracy jak i w miłości będziesz skłonny podjąć radykalne kroki, aby zdobyć to, czego pragniesz. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i ubierz wygodne buty, bo przed Tobą czarny szlak. Zadbaj o ciało i umysł, medytacja i ćwiczenia pomogą Ci odkryć nowe pokłady energii.


23 lipca do 23 sierpnia

Lwie Gwiazdy radzą, abyś w tym tygodniu zadbał przede wszystkim o swoje duchowe potrzeby. Zwróć myśli ku swojemu wnętrzu, a wkrótce odnajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nów otoczy wokół Twojego znaku magiczną aurę, dzięki czemu nabierzesz energii do rzeczy z pozoru niemożliwych.


24 sierpnia do 22 września

Nów wejdzie w znak Raka, co zwiastuje dla Ciebie początek nowego rozdziału w życiu. Będziesz kreować, uzdrawiać, dzięki czemu zjednasz sobie nowych przyjaciół. Uwaga samotne serca! Na waszej drodze może pojawić się tajemniczy adorator spod znaku Koziorożca lub Byka, zatem bacznie obserwuj horyzont!


23 września do 22 października

W tym tygodniu będziesz nastawiona na sukces i rozwój swojej kariery zawodowej. Z powodzeniem wszystkie siły skupisz na rozwijaniu swoich zdolności organizacyjnych. Relacje damsko- męskie zejdą na dalszy plan, a samotne Wagi nie będą zaprzątały sobie głowy przelotnymi miłostkami. Zdrowie Ci dopisze!


23 października do 21 listopad

Pozytywne myślenie to połowa sukcesu, zatem odetnij się Skorpionie od pisania czarnych scenariuszy! Zastanów się, dzięki czemu możesz stać się lepszą wersją siebie i zainwestuj swoją energię w samodoskonalenie. Lipcowy Nów przysłuży się do osiągnięcia wewnętrznej równowagi.


22 listopada do 21 grudnia

Planety radzą, abyś popracował Strzelcu nad swoim związkiem. Kwiaty, kolacja przy świecach i szczera rozmowa będą warte zachodu! W pracy, zamiast wpadać w pułapkę rywalizacji, skup się na rzetelnym wykonywaniu powierzonych zadań. Dla uzyskania wewnętrznej harmonii okadź dom z zaniedbanej aury.


22 grudnia do 19 stycznia

Zarówno w relacjach damsko- męskich jak i towarzyskich powinieneś postawić Koziorożcu nowe granice. Nie powinieneś za wszelką cenę utrzymywać więzi, które przynoszą Ci smutek i niezadowolenie. W weekend koniecznie poszukaj sobie ciekawej rozrywki i zregeneruj swoje wewnętrzne siły.


20 stycznia do 18 lutego

Nie pozwól Wodniku, aby inni wysysali z Ciebie dobrą energię! Ukojenie przyjdzie gdy Twoja dusza, ciało i umysł będą żyły w nierozerwalnej symbiozie. To najlepszy czas na wszelkie rytuały pomyślności… zapał woskową świecę i oczyść dom z zaniedbanej aury. Ciekawy film i słodki deser poprawią Ci humor!


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu Rybo po prostu ciesz się chwilą i postaw na proste przyjemności! Lipcowy nów rozbudzi Twoje zmysły, a Ty ochoczo oddasz się wszelkim formom sztuki. Nowa miłość tchnie w Ciebie niespożytą energię do działania, dzięki czemu Ty z ułańską fantazją będziesz rozwijać pasje i bosą stopą biegać po kwiecistych polach.


Poprzednie tygodnie