21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu będziesz dosłownie rozchwytywany. Przebojem wejdziesz w korzystny układ planetarny. Miłosne podboje nie będą Ci straszne, randki, podróże i wakacyjne szaleństwo murowane!


20 kwietnia do 22 maja

Ile za Tobą można się uganiać? Weź Byka za rogi i w końcu daj szansę miłości... Gwiazdy zwiastują gorący, wakacyjny romans! W pracy ułożysz sobie nową strategię i dzielnie podążysz innowacyjną ścieżką rozwoju!


23 maja do 21 czerwca

Szkoda czasu Bliźniaku na randki bez przyszłości! Nie rób nadziei komuś, kto nie rokuje na poważny związek. Odkryjesz wewnętrzną harmonię, dzięki czemu nic nie zaburzy przychylnego wpływu Jowisza.


22 czerwca do 22 lipca

Niespodziewanie poznasz Raku kogoś, kto zmieni Twój światopogląd i przestawi Twoje życie do góry nogami. Zatrzymaj się na chwilę i przemyśl czy to wszystko jest warte tego całego zamieszania...


23 lipca do 23 sierpnia

Układ Gwiazd negatywnie wpłynie na Twój znak, będziesz Lwie przemęczony i rozdrażniony. Zatrzymaj się w pogoni za sukcesem i pieniądzem, teraz będziesz głodny spokoju dla Twojej skołatanej duszy...


24 sierpnia do 22 września

Jak traktuje filozofia Adlera kluczem do sukcesu są relacje z innymi ludźmi. Skup się zatem Panno na pozytywnym budowaniu więzi zarówno tych towarzyskich jak i zawodowych. Wyluzuj, bo stres zniweczy Twój zapał.


23 września do 22 października

Nad Twoim związkiem zawisną czarne chmury a Gwiezdny układ zwiastuje rychłą kłótnię. Jednak nie ma róży bez ognia, warto będzie porozmawiać od serca i jak najszybciej zażegnać konflikt interesów!


23 października do 21 listopad

Adorator będzie miał wobec Ciebie nieuczciwe zamiary i zagra Ci na nosie swoim postępowaniem. Twój chłód zbije go jednak z tropu, a Ty już pod koniec miesiąca poznasz smak szczerej, bardzo udanej relacji.


22 listopada do 21 grudnia

Za sprawą Gwiazd wpadniesz na pomysł jak osiągnąć czegoś do tej pory niemożliwego! Wykorzystaj ten czas jak najlepiej, bo zdrowie i siły Ci dopiszą. W miłości zapowiada się sielski tydzień, ukochany szykuje coś wielkiego!


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu pamiętaj, że w miłości wszystkie chwyty dozwolone a Ty masz co ratować, w końcu Twoja druga połówka zasługuje na wszystko, co najlepsze! Im bliżej weekendu tym będziesz w lepszym humorze.


20 stycznia do 18 lutego

W tym tygodniu za sprawą Gwiazd nic nie umknie Twojej uwadze. Będziesz bacznie obserwował poczynania swojego otoczenia i wyciągniesz trafne wnioski z ich zachowania. Odpuść sobie jednak krytykę!


19 lutego do 20 marca

Najwyższy czas Rybo na dogłębną analizę możnych i słabych stron Twojego związku. W celu uniknięcia karcz mianej awantury warto wspólnie przepracować wszelkie niedociągnięcia, aby czym prędzej wrócić do Edenu!


Poprzednie tygodnie