21 marca do 19 kwietnia

Nadszedł czas pełni Księżyca w Wodniku, co zmobilizuje Cię do wytężonego działania, ale zastanów się, czy Twoje najbliższe otoczenie należycie wspiera Cię w Twoich dążeniach. W tym tygodniu ktoś bliski pomoże Ci odnaleźć pasję i doda Ci motywacji do osiągania szczytów!


20 kwietnia do 22 maja

Pełnia w Wodniku rzuciła cień na Twoją ścieżkę zawodową. Przejmij stery dzięki energii płynącej z sezonu Lwa. Skup się na pracy, bo wkrótce dzięki swoim staraniom uzyskasz upragniony awans. Dobrobyt idzie do Ciebie wielkimi krokami, zatem ubierz Byku wygodne buty i w drogę.


23 maja do 21 czerwca

Staniesz się Magellanem swojego życia, Bliźniaku przed Tobą wiele nieodkrytych miejsc i nowych przygód. W miłości idylliczna atmosfera, Twoja druga połówka zadba o Twój komfort i o to, żebyś się nie nudził. Wakacje to przecież najlepszy czas na poznawanie świata i ludzi. Czerp siłę z Planet!


22 czerwca do 22 lipca

Pełnia w znaku Wodnika wywoła w Tobie chęć odcięcia się od wszystkiego, co Ci nie służy. Przed Tobą najlepszy czas, aby osiągnąć wszystko, o czym marzysz! Jeśli zdecydujesz się na kompromisy w związku, zyskasz mocnego sojusznika w osobie swojego partnera. Wznieś się ponad wszystko i wyciągnij rękę do Gwiazd!


23 lipca do 23 sierpnia

Pełnia w Wodniku odbiła się echem na atmosferze w Twoich relacjach damsko- męskich. W jaki sposób się one rozwiną, zależy tylko od Ciebie. Zatem Lwie w tym tygodniu dokonuj świadomych wyborów! W pracy idź na ustępstwa i dąż do kompromisów. Gwiezdna aura zapewni Ci pozytywne nastawienie!


24 sierpnia do 22 września

Naucz się racjonalnego zarządzania swoją energią, a czas wpływu Wodnika wykorzystaj na wydobycie swoich najlepszych cech. Jeśli nawet miałabyś zacząć od zera, warto będzie podjąć się tej zmiany. Nie od razu Rzym zbudowano, a z czasem zbierzesz owocny plon swoich działań. Cierpliwości Panno!23 września do 22 października

Pełnia weszła w znak Wodnika, dzięki czemu obudził się w Tobie kreatywny duch walki Wago! Sezon Lwa zainspiruje Cię do tworzenia wielkich rzeczy. Pamiętaj, że największe sukcesy buduje się przez współpracę z innymi ludźmi. Twórz, szukaj nowych wrażeń i pasji. W końcu jesteś najlepszym artystą swojego życia!


23 października do 21 listopad

Księżyc w znaku Wodnika rzucił jasne światło na Twoje relacje, zarówno towarzyskie jak i te damsko-męskie. Nadszedł dobry czas na remonty i nowe aranżacje wnętrz. Jednym słowem Twój urok osobisty jest podkręcony na cały regulator. Skorzystaj z niespożytej energii gwiazd i zostań najlepszą wersją siebie!


22 listopada do 21 grudnia

Pełnia Księżyca wchodząc w znak Wodnika, rozbudziła Twoje zapędy organizacyjne i analityczne. Wykorzystaj ten czas na naukę i rozwój osobisty, w głównej mierze polegaj na swojej inteligencji. Nie pozwól, aby ktoś podważał Twoje kompetencje i uparcie dąż do celu, a osiągniesz więcej, niż przypuszczasz!


22 grudnia do 19 stycznia

W finansach dzięki pełni w znaku Wodnika będziesz miał dobrą passę. Zaproś do siebie dobrą energię, która ochroni Cię przed złym okiem i plotkami. Teraz jak nigdy potrzebujesz relaksu i spokoju. Okadź dom szałwią, wysypiaj się porządnie i uśmiechnij się w duchu, a odzyskasz wewnętrzną harmonię!


20 stycznia do 18 lutego

Wielkimi krokami w Twój znak idą zmiany na lepsze! Doświadczenia życiowe Cię umocniły i tym samym wpłynęły na Twój rozwój osobisty. Gwiazdy dodadzą Ci odwagi a Ty będziesz mówił szczerze o tym co leży Ci na sercu. Swoim urokiem osobistym przyciągniesz do siebie nie jedną bratnią duszę.


19 lutego do 20 marca

Wyjątkowa pełnia w Wodniku rozbudziła Twoją wyobraźnię i artystyczną naturę. Wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania przyjdą szybciej, niż się tego spodziewasz. Wykorzystaj swoją kreatywną stronę do stworzenia nieszablonowych projektów. Sny się spełniają… zatem zwróć uwagę na znaczenie swoich!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni