21 marca do 19 kwietnia

Lato w pełni, zatem bez pardonu skorzystaj ze wszystkich jego uroków. Zakochaj się i zatańcz wieczorem na plaży. W miłości Gwiazdy zwiastują nieoczekiwane zwroty akcji i niespodzianki.
Twoje szczęśliwe liczby to 6,12, 21 i 30.


20 kwietnia do 22 maja

Byku zapowiada się iście idylliczna, wakacyjna atmosfera. Twoje szczęście dopełni inspirujący urlop wraz z przyjaciółmi. Single bądźcie gotowi na to, że wkrótce spotkacie tego jedynego! Czyżby sierpień stanął pod znakiem miłości?
Szczęście przyniosą 8, 15, 27 i 33.


23 maja do 21 czerwca

Planety zwiastują drobne nieporozumienia ważne, abyś jak najszybciej zażegnał konflikty i skupił się Bliźniaku na urokach lata. Kajaki, rowery, grille, biwaki, pomysłów Ci nie zabraknie, wraz z ukochanym przeżyjecie wakacje marzeń!
Szczęśliwymi liczbami okaże się 4, 10, 21, 34.


22 czerwca do 22 lipca

Historia zamknie koło, a Ty Raku poznasz pewną tajemnicę, która znacznie wpłynie na Twoje postrzeganie sytuacji, w której obecnie się znajdujesz. W relacjach damsko- męskich błogo i anielsko, spędzicie razem mnóstwo niezapomnianych chwil!
Ważne będą 9, 15, 23 i 31.


23 lipca do 23 sierpnia

W Twoim sercu w końcu zagości upragniony spokój. Słońce pozytywnie nastroi Cię do działania, a Ty będziesz Lwie gotowy na wszystko! W relacjach damsko-męskich będziesz czarował i uwodził. Rytmy samby rozgrzeją najtwardsze serca!
Istotnymi liczbami okażą się 1, 17, 25 i 30.


24 sierpnia do 22 września

Gwiazdy radzą, abyś czym prędzej zadbała o swoje zdrowie i odbudowała siły witalne. Poranny trening rozciągający i zdrowe śniadanie okaże się zbawienne. Potraktuj internet jako skarbnicę pomysłów na fit śniadanie. Panno tego lata złamiesz nie jedno serce!
Twoje liczby to 3, 15, 26 i 39.


23 września do 22 października

Każdy dzień będzie zaskakujący i przyniesie Ci Wago nie jedno wyzwanie. Sportowy duch walki doda Ci motywacji do działania. Gwiazdy zwiastują Ci Wago płomienne uczucia i piękne wspomnienia, może ten romans jednak przetrwa lato?
Szczęśliwe liczby to 2, 11, 20 i 30.


23 października do 21 listopad

Planety zwiastują, że w tym tygodniu będziesz miał Skorpionie prawdziwego farta! Zielona koszula bądź zielony kamień przyniesie Ci dobrą passę. Na Twojej drodze pojawi się atrakcyjny adorator. A czy będzie to przelotny romans, czy nowa miłość to już czas pokaże.
Twoje liczby to 8, 10, 29 i 33.


22 listopada do 21 grudnia

Staniesz się istnym łowca przygód, a każdy nowy dzień przyniesie Ci niejedną. Twój partner dotrzyma kroku Twoim pieszym wędrówkom i dzielnie zniesie trudy waszej podróży. Zatem Strzelcu ubierz wygodne buty i w drogę... gonić Słońce!
Szczęśliwe okażą się liczby 8, 12, 20 i 35.


22 grudnia do 19 stycznia

Gwiazdy zwiastują, że ochoczo podejmiesz się Koziorożcu nowego przedsięwzięcia, co przyniesie Ci lukratywne zyski. Jednak pamiętaj, że dobra passa nie potrwa wiecznie. Single będą musieli uzbroić się w cierpliwość, miłość na zamówienie niestety nie istnieje!
Szczęście przyniosą liczby 2, 18, 20 i 34.


20 stycznia do 18 lutego

Wakacyjne szaleństwo trwa, a Ty Wodniku wziąłeś sobie do serca, aby skorzystać z niego należycie. Sportowe aktywności wyjdą Ci na zdrowie! Miłość zmierza do samotnych Wodników wielkimi krokami, może uda jej się dotrzeć pod koniec lata?
Ważnymi liczbami okażą się 7, 13, 27 i 36.


19 lutego do 20 marca

Świat oferuje Ci pełny wachlarz inspiracji i możliwości a Gwiazdy należycie zmobilizują Cię do działania. Pozytywny efekt końcowy będzie uwieńczeniem Twoich starań! Zatem Rybo idź śmiało po sukces, a w weekend odetchnij od miejskiego zgiełku i wyjedź daleko!
Twoje szczęśliwe liczby to 6, 11, 26 i 35.


Poprzednie tygodnie