21 marca do 19 kwietnia

Baranie nastał najlepszy czas, aby pokazać światu Twoją buntowniczą naturę. Będziesz łamał stereotypy i myślał nieszablonowo, dzięki czemu wykażesz się w każdej dziedzinie. Przed Tobą nie jedno wyjście towarzyskie, istny raj dla singli!


20 kwietnia do 22 maja

Nów otoczy Cię swoją peleryną bezpieczeństwa, a sprawy domowe staną się Twoim największym priorytetem. Zmiany poprawią Twój komfort życia, dlatego podejmuj się wszelkich nowych przedsięwzięć. Wraz z Twoją drugą połówką zdecydujecie się na odważną aranżację wnętrz.


23 maja do 21 czerwca

Merkury doda Ci odwagi, dzięki czemu będziesz w jasny sposób artykułował swoje myśli i zamiary. W relacjach damsko- męskich czeka Cię miłość i spełnienie. Poczujesz silny przypływ energii, jednym słowem dostaniesz skrzydeł i sięgniesz wysoko Gwiazd!


22 czerwca do 22 lipca

Raku w tym tygodniu swoją energię skupisz głównie na sferze inwestycyjnej i finansowej. Każdy nowy początek wymaga determinacji i zdecydowanych działań. Polotu Ci nie zabraknie, zatem skorzystaj mądrze ze swoich zasobów!


23 lipca do 23 sierpnia

Nów w Twoim znaku pozwolił Ci się wsłuchać w Twoją duszę, dzięki czemu zweryfikowałeś swoje plany z brutalną rzeczywistością. Nie zależnie od tego ile sztorm pochłonął już Twoich okrętów, morze jest bezkresne... zatem zbuduj nową flotę!


24 sierpnia do 22 września

Poczujesz się Panno zmęczona otaczającą Cię rzeczywistością. Stwórz listę rzeczy, które dają Ci szczęście i codziennie wykreślaj z niej te, które uda Ci się zrealizować. Pamiętaj, że ten, kto zasieje ziarno w żyznej glebie, ten wkrótce zbierze dobry plon!23 września do 22 października

Po tym jak przejdzie Nów, zapragniesz Wago szukać swoich pokrewnych dusz, niebawem dzięki Twoim staraniom odnajdziesz swoją nową społeczność. Internet stanie się istną kopalnią Twoich nowych znajomości a Wenus umocni Twoją pozycję w grupie!


23 października do 21 listopad

Gwiazdy ześlą na Ciebie przywódcze atrybuty, dzięki czemu Twoja kariera zawodowa nabierze zawrotnego tempa. Single ambitnie nie zadowolą się przypadkową zdobyczą. Jednym słowem los stanie po Twojej stronie, a Ty będziesz brylować i zabłyśniesz w jasnym blasku Planet!


22 listopada do 21 grudnia

Ognisty czas Lwa sprzyja, a dobre pomysły posypią się jak z rękawa. Przed Tobą pasjonujące podróże, a także poznasz ludzi o ciekawych poglądach, co znacznie wzbogaci Twój rozwój osobisty. Będziesz gotów Strzelcu podjąć się dalekiej drogi w nieznane zakamarki swojej duszy.


22 grudnia do 19 stycznia

Gwiazdy zachęcą Cię do wytężonej pracy i wzmożonego wysiłku. Zatem Koziorożcu zakasaj rękawy, bo przed Tobą czarny szlak, ścieżki na skróty nie dadzą Ci upragnionych efektów. Twoja druga połówka doda Ci otuchy. Obierz dobry kierunek i cała naprzód!


20 stycznia do 18 lutego

Nów Księżyca w Lwie zapoczątkował dla Ciebie nowy etap w życiu. Jeszcze nigdy droga, która teraz rozpoczynasz, nie była tak bajecznie oczywista. Masz mnóstwo pustych kartek do zapisania, zatem ubierz wygodne buty i w drogę. Napisz swoją najlepszą opowieść z ekscytującym zakończeniem!


19 lutego do 20 marca

Ryby z natury ciągle dbają o innych i notorycznie zapominają o dopieszczeniu swojej wewnętrznej harmonii. Skup się na swojej duchowej miłości i budowaniu swojego własnego yin-yang. W weekend koniecznie wyjedź za miasto, wycisz się i zrób, co przywróci Twoją beztroską radość!


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni