21 marca do 19 kwietnia

Dzięki sile znaku Wodnika staniesz się niezwyciężonym przywódcą. Niebieska Luna sprawi, że odrzucisz stare rozwiązania, w miejsce czego na Twoim horyzoncie pokażą się nowe możliwości. Odważ się marzyć!
Przychylne Ci będą Bliźnięta, a szczęście przyniosą Ci cyfry: 34 i 51.


20 kwietnia do 22 maja

Luna w niebieskiej poświacie doda Ci motywacji do zmian w sferze zawodowej. Najlepszy czas na pokonywanie granic i walkę o złoto. Sukces będzie warty wszelkich starań, wykorzystaj sprzyjający układ planet i do boju!
Przyjaznym znakiem będzie Panna a Twoje cyfry to 2 i 45.


23 maja do 21 czerwca

Wkrótce Twoje marzenie o wielkiej miłości będzie możliwe do spełnienia. Wszystkie znaki na planetarnym firmamencie mówią, że Twój wybranek serca zmierza prosto do Twych bram.
Przyjaznym znakiem dla Bliźniąt okaże Strzelec, a szczęście w grach zwiastują liczby: 3, 55 i 78.


22 czerwca do 22 lipca

Tydzień w znaku Wodnika przysłuży się skutecznemu rozwiązywaniu problemów natury towarzyskiej. Swoje siły połączysz z Koziorożcem, z którym czeka Cię nowy etap co zapoczątkuje owocną przyjaźń bądź namiętny związek. Układy Gwiazd sprzyjają!
Szczęście w grach liczbowych przyniosą: 27, 33 i 62.


23 lipca do 23 sierpnia

Bacznie Lwie obserwuj przyjaciół z Twojego najbliższego otoczenia. Przemyśl dogłębnie… Z kim trzymasz? Kogo kochasz? Komu ufasz? A z kim łączą Cię emocjonalne więzi? Ten tydzień zweryfikuje Twoje relacje i napisze nowe rozdziały Twojej historii.
Rak stanie po Twojej stronie, a szczęście przyniosą 2 i 9.


24 sierpnia do 22 września

Dzięki przychylności znaku Wodnika obudzi się w Tobie artystyczna dusza. Będziesz tworzyć i czerpać niepohamowana radość z obcowania ze sztuką. Będziesz tryskać dobrym zdrowiem i energią, dzięki czemu staniesz się pionierką w wielu dziedzinach.
Miłym znakiem będzie Waga a Twoje cyfry to 1 i 16.23 września do 22 października

Prześladuje Cię Wago poczucie winy, że nie mogłaś oddzielić swojej pracy zawodowej od życia prywatnego. Dzięki energii płynącej z peleryny Wodnika uda Ci się znaleźć harmonię i uporządkować sprawy spędzające Ci sen z powiek.
Z Rybami skradniesz nie jednego konia, a szczęście w loterii przyniesie cyfra 4.


23 października do 21 listopad

W tym tygodniu energia Wodnika zwiastuje, że będziesz skory zacieśnić przyjacielskie więzi i ochoczo zorganizujesz spotkanie towarzyskie. Twoi znajomi docenią Twój trud i zjawią się w komplecie, zwarci i gotowi do wspólnych podbojów. Przychylny będzie Byk, a szczęście zwiastują cyfry: 13, 17 i 32.


22 listopada do 21 grudnia

W trakcie pełni zatopisz się Strzelcu w marzeniach. Luna w Wodniku da Ci odpowiedź, jak powinieneś pokierować swoim życiem, aby sięgnąć Gwiazd. Wyznaj miłość osobie na, której Ci zależy, w końcu nie ma co już dłużej zwlekać!
Przyjazny będzie Ci zodiakalny Baran, a szczęście w grach liczbowych przyniosą cyfry: 7 i 29.


22 grudnia do 19 stycznia

Energia Wodnika przysłuży się w rozwijaniu Twojej życiowej improwizacji. Nie zawsze można wszystko Koziorożcu zaplanować od A do Z. Śmiało płyń z tym planetarnym nurtem… Jednym słowem idź na żywioł!
Lew okaże się Twoim przyjacielem, a szczęście w loterii przyniesie Ci cyfra 4.


20 stycznia do 18 lutego

Układ planetarny sporo namiesza w Twoich miłosnych zmaganiach. W wasze rozmowy wkradną się domysły i nerwy. Nie bój się ustalić obecnego gruntu, zrób solidną podwalinę pod nowe niezdobyte lądy.
Szczęśliwą cyfrą będzie 10, a Twoim dobrym dniem okaże się piątek. Skorpion będzie Ci sprzyjał!


19 lutego do 20 marca

Odwiedzi Cię para dawno niewidzianych znajomych, co okaże się niezwykle pozytywnym aspektem tego tygodnia. Skup się na rzeczach, które przynoszą Ci radość i nie zamartwiaj na zapas, bądź wdzięczny za dary losu.
Przychylnym znakiem będzie Wodnik, a szczęście zwiastują cyfry 4, 5 i 9.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni