21 marca do 19 kwietnia

Zwróć uwagę na ukryte motywy swojego partnera, naucz się czytać między wierszami, a dostrzeżesz to czego nie widać gołym okiem. Poświęcaj swoją energię na rzeczy, które w przyszłości przyniosą pozytywne efekty a zbudujesz swój sukces na solidnych fundamentach. W weekendy postaw na długi relaks i błogi odpoczynek.


20 kwietnia do 22 maja

Pomimo tego, że jak wiadomo „cel uświęca środki”, będziesz Byku dzielnie przemierzał czarne szlaki swoich życiowych wyborów. W walce o złoto szukaj sprzymierzeńców i unikaj konfliktów, a już wkrótce dopniesz swego. Planety zadbają o Twoje doskonałe samopoczucie i niespożyte pokłady pozytywnej energii.


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku w tym tygodniu w relacjach międzyludzkich pokieruj się maksymą…, jeśli pewne Gwiazdy gasną to najpewniej wkrótce zaświecą nowe. Będziesz w nieco melancholijnym nastroju, nie pozwól jednak aby ten stan odebrał Ci radość życia. Nie patrz za siebie, tam już nic nowego na Ciebie nie czeka, to przed Tobą znajduje się cały świat.


22 czerwca do 22 lipca

Raku będziesz miał wrażenie, że w miłości „wracasz nie z tarczą lecz na tarczy”. Czasami, żeby zbudować nowe trzeba wszystko zrównać z ziemią i tędy prowadzi jedyna droga do szczęścia. We wrześniu dostaniesz dobrego ducha, będziesz płynął z prądem Gwiazd i zdobędziesz nie jeden nieznany ląd…. cała naprzód!


23 lipca do 23 sierpnia

Gwiazdy zwiastują, że w tym tygodniu będziesz szukał siebie, a także oderwania od codziennej rutyny. Nowa pasja plus pozytywne nastawienie „jak po nici Ariadny” wyprowadzą Cię z tego labiryntu Dedala. Lwy będzie trapił melancholijny nastrój ich drugiej połowy, natomiast samotne serca już po 15 września mogą spodziewać się, że poznają kogoś wartego ich uwagi!


24 sierpnia do 22 września

Zdrowie Ci dopisze, a wrzesień maluje się w optymistycznych barwach. Docenisz swoją sytuację i życzliwych ludzi z Twojego otoczenia. Single będą miały okazję poznać tajemniczego wybranka spod znaku Byka bądź Koziorożca. Z podniesioną wysoko głową i wypiętą piersią będziesz Panno gotowa na wszystko!23 września do 22 października

Planetarna aura skłoni Was do zuchwałych podbojów i płynięcia pod prąd na przekór wszystkiemu! Dla Wagi nadszedł ostateczny czas na podjęcie ważnych miłosnych decyzji. Na zdrowie nie będziesz mogła narzekać, wręcz przeciwnie poczujesz się niezwykle dobrze we własnej skórze. Krocz śmiało przez wrzesień, z podniesioną gardą a los będzie Ci sprzyjał!


23 października do 21 listopad

Skorpionie jeśli Twój partner chce odejść to nie zatrzymuj go na siłę. Niestety podjąłeś się „walki z wiatrakami”, pamiętaj, że z przeznaczeniem nie wygrasz. Skup teraz wszystkie swoje siły do zbudowania siebie od nowa. Planetarna aura sprzyja ustaleniu nowych priorytetów i wytyczaniu granic!


22 listopada do 21 grudnia

Gwiazdy radzą, abyś darował sobie ciągłe rozpamiętywanie starych spraw. To co było nie wróci, a może nawet i lepiej bo dzięki temu możesz zbudować nowe podwaliny pod idylliczny obraz świata. Jeśli chcesz czuć się spełniony w każdej dziedzinie życia powinieneś odważyć się na więcej. Rozwal wszystko taranem i zbuduj nowe imperium.


22 grudnia do 19 stycznia

Brakuje Ci Koziorożcu konsekwencji w dążeniu do celu, co często krzyżuje Ci szyki. Najwyższy czas aby nauczyć się pokory i wytrwałości. Pamiętaj, że „Nie od razu Rzym zbudowano” jeszcze będzie pięknie, jeśli tylko się postarasz. Spadnie na Ciebie lawina pracy i nowych obowiązków, zatem Koziorożcu zakasaj rękawy i do dzieła!


20 stycznia do 18 lutego

Przeszłość zapuka do Twych drzwi i będzie Ci miała wiele do powiedzenia, tylko od Twojej decyzji zależy jak wpłynie ona na teraźniejszość. W pracy czeka Cię czas pełen wyzwań, co w niedalekiej przyszłości będzie rzutowało na Twoją karierę zawodową. Wkrótce poszerzysz swoje kompetencje zawodowe i będziesz mógł z tego tytułu spodziewać się zysków.


19 lutego do 20 marca

Gwiazdy zgotują Ci we wrześniu płomienny romans, pełen burzliwych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czeka Cię też mnóstwo szans od losu, ale czy je wykorzystasz zależy tylko od Twojego nastawienia. W weekend łap ostatnie promienie letniego słońca, przysłuży się to w budowaniu Twojego dobrego samopoczucia.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni