21 marca do 19 kwietnia

Baranie jak to mówią, ciężka praca popłaca… poczujesz spełnienie i satysfakcje z efektów swoich zawodowych poczynań. Od 15 września podczas gdy planeta Mars wejdzie w strefę uczuć, szybko się przekonasz, co to znaczy zjednywać sobie ludzi, a może nawet pewna relacja przerodzi się w płomienny romans.


20 kwietnia do 22 maja

Wenus zmierza do Ciebie z fantastycznym prezentem od Gwiazd… Już od piątku możesz liczyć na powodzenie w relacjach zawodowych i miłosnych. Niestety związki, które są na rozstaju dróg, ciężko będzie naprawić, jednak pamiętajcie, że czas zawsze jest najlepszym sprzymierzeńcem strapionych dusz.


23 maja do 21 czerwca

Bliźniaku w miłości zapowiada się gorąco! Single poznają nowego adoratora, a pary w związkach czeka lawina namiętności. Ten tydzień stanie pod znakiem kreatywnych działań a jeśli zabierasz się za nowy projekt, możesz liczyć na spektakularny sukces. Planety radzą, abyś był oryginalny, twórczy i działał nieszablonowo!


22 czerwca do 22 lipca

Raku w tym tygodniu ruszaj na podbój świata! Długofalowa opieka Neptuna wywołuje u Ciebie nieodpartą chęć podążania za marzeniami. Czerp jak najwięcej z tej planetarnej aury, dzielnie pokonuj przeszkody, ucz się nowych rzeczy… Śmiało idź z podniesionym czołem w stronę słońca!


23 lipca do 23 sierpnia

Ostatnio natknąłeś się Lwie na wiele przeszkód, krętych dróg i niesprzyjających okoliczności. Ten tydzień da Ci nową perspektywę i nowe nadzieje na przyszłość. Naucz się zatem odnajdywać szansę w trudnych doświadczeniach, wykaż się mądrością i zacznij pracę od nowa! Dzielności Ci przecież nie odmówią!


24 sierpnia do 22 września

Panno to najlepsza pora, żebyś wykorzystała nadarzającą się okazję, jaką zgotował Ci los… Już wkrótce będziesz mogła poznać tajemniczego nieznajomego, który Cię oczaruje. Aura Gwiazd pomoże Ci odnaleźć Twój wewnętrzny głos i podążać w stronę szczęścia i spełnienia w miłości. Zatem ruszaj w drogę!23 września do 22 października

Wago będziesz nieco zdezorientowana, co spotęguje Twoją irytację. A już po 14 września… jak to mówią” na dwoje babka wróżyła”, bo, albo zrobisz interes, albo zostaniesz o pustym portfelu. Na szczęście już niedługo zejdzie z Ciebie napięcie, bo los szykuje Ci miłosną niespodziankę… romans, przelotny flirt bądź prawdziwą miłość!


23 października do 21 listopad

Ważny czas dla Skorpiona, bo już wkrótce w Twój znak wejdzie cudotwórcza Wenus, jednak o dwóch obliczach. Będziesz przyciągać płeć przeciwną jak magnes, jednak wkrótce wpływ Saturna i Urana spowodują, że może wyschnąć źródło dochodów, nadszedł zatem dobry moment na zmianę planu Twoich inwestycji!


22 listopada do 21 grudnia

Strzelcu w miłości czeka Cię skok w nieznane… co wymaga nie lada sprytu, w końcu tylko od Ciebie zależy czy przerodzi się to w dobrze rokujący związek, czy tylko w przelotny romans. Zadbaj prędko o swoje sprawy zawodowe, niektóre działania będą wymagały heroicznej odwagi, ale pamiętaj, że idziesz po złoto!


22 grudnia do 19 stycznia

Koziorożcu wrzesień Cię nie oszczędza, a Ty bezustannie poszukujesz złotego Graala. W pewne dni będziesz rozdarty, a w inne będziesz walczył jak Lew. Planety zwiastują tydzień pełen wzlotów i upadków. Poznasz wszystkie barwy życia, ale dzięki temu wiele się nauczysz. Przekuj każdą porażkę w nową szansę!


20 stycznia do 18 lutego

Gwiazdy zwiastują, zjawiskowy tydzień. W relacjach miłosnych najważniejsza będzie rozmowa i chwile szczerości, partner doceni Twoje starania i w końcu pozna do tej pory ukryte intencje. Otwórz się Wodniku na nowe możliwości i nie ukrywaj swoich uczuć. Planety radzą, abyś nauczył się wyrażać siebie, a wygrasz wszystko!


19 lutego do 20 marca

W tym tygodniu planety szykują dla Ciebie Rybo cygański tabor atrakcji. Od tańców i śpiewów po płacz i łzy, w miłości musisz być czujna, bo nie koniecznie Twój partner ma wobec Ciebie dobre intencje. Nie odkrywaj wszystkich kart, czasami lepiej jest na chłodno przemyśleć, zastanowić się i wyciągnąć wnioski.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni