21 marca do 19 kwietnia

Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi, którzy cię podziwiają i stanowisz dla nich autorytet. Są oni gotowi na złożenie ci ciekawych propozycji, które warto poważnie przemyśleć. Dodatkowo nie zniechęcaj się do wykonywanej ciężko pracy – w końcu niebawem dostrzeżesz jej potencjał i niezwykłe rezultaty.


20 kwietnia do 22 maja

Czekają cię pomyślne wydarzenia, dzięki którym zyskają zarówno zawodowe, jak i romantyczne relacje. To dobry moment na zaręczyny, ślub czy staranie się o potomka. Single poznają kogoś, kto zawróci im w głowie, ale niestety bez wzajemności. Pamiętaj – nic na siłę, na wszystko przyjdzie czas w odpowiednim okresie.


23 maja do 21 czerwca

Wykażesz się w tym okresie dużą kreatywnością, co zostanie docenione w pracy i poza nią. Sam dla siebie okażesz się zagadką, która kryje w sobie wiele nieodkrytych dotychczas możliwości. To idealny okres na rozwój i pielęgnowanie tego, co ciebie i otoczenie zachwyci. W miłości zdaj się na intuicję, która okaże się niezawodna.


22 czerwca do 22 lipca

Obecnie jest doskonały czas na ruszenie z miejsca – czy to kwestii szukania pracy, miłości, osobistego czy też zawodowego szczęścia. Los ci sprzyja, dlatego warto już teraz zacząć działać i nie zniechęcać się drobnymi przeciwnościami. Pokonasz je bez większych problemów. Warto słuchać rad bliskich i życzliwych ci osób, ponieważ mogą się teraz okazać niezwykle cenne.


23 lipca do 23 sierpnia

Spróbuj dostrzegać okazje w pozornych trudnościach. Jak wiesz, część tegorocznych niepowodzeń obróciła się na twoją niekorzyść, ale druga część – na korzyść. Bądź zatem dobrej myśli, odważnie stawiaj czoła wszelkim problemom i nie bój się szukać pomocy, jeśli będziesz jej faktycznie potrzebować. Zawodowo może pojawić się intrygująca oferta, która może zmienić twój dotychczasowy kierunek kariery.


24 sierpnia do 22 września

Nie ma dla ciebie lepszego czasu niż obecny. Nie szukaj jednak doskonałości, bo możesz się srogo rozczarować. Bądź wierny swojej intuicji, a także postaraj się zamknąć i zakończyć część spraw, które niepotrzebnie zaprzątają ci głowę. Postaraj się odnaleźć swój głos i pozwól sobie na przejęcie kontroli nad własną sytuacją.23 września do 22 października

W tej chwili masz dość dużo na głowie i dopiero w przyszłym tygodniu uda ci się właściwie domknąć pewne sprawy. Aktualnie może ci brakować energii i chęci do działania, ale to jesienne osłabienie na szczęście jest tymczasowe. Postaraj się bardziej o siebie zadbać i poświęcić sobie więcej czasu niż dotychczas – oszczędzaj się.


23 października do 21 listopad

Twoja atrakcyjność zostanie wzmocniona i niełatwo będzie ci się opędzić od adoratorów. Możesz to sprytnie wykorzystać także w innych dziedzinach życia… Jednak żeby nie było tak pięknie – może ci w dość niespodziewany sposób skończyć się źródło dochodów. Koniecznie przykładaj się do wykonywanej pracy i nie bagatelizuj żadnych nieciekawych sygnałów.


22 listopada do 21 grudnia

Bez ryzyka nie ma nagrody – teraz jest najlepszy czas na to, aby podejmować odważne życiowe decyzje – zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Choć będzie to wymagało niemałej odwagi, to gwiazdy wróżą ci sukces i pozytywne zmiany w życiu. W związkach rozkwit uczucia, a u singli kilka okazji do poznania kogoś ciekawego.


22 grudnia do 19 stycznia

Pamiętaj, że zawsze rozmowa jest lepsza niż wojna. Zamiast kłócić się z ludźmi, staraj się z nimi rozmawiać w spokojny, zrównoważony sposób, próbując doprowadzić do kompromisu. Czeka cię trudny czas w kwestii relacji międzyludzkich, ale fizycznie poczujesz się lepiej niż dotąd, co odczujesz na wielu płaszczyznach życia.


20 stycznia do 18 lutego

Brakuje ci otwartości, która jest potrzebna do budowania bliskiej relacji. Warto nad sobą popracować, aby nie utracić tego, co cenne i dające poczucie prawdziwej stabilizacji. Relacje intymne oraz finansowe zobowiązują do szczerości, by mogły się właściwie rozwijać. Jeśli masz poczucie, że problem cię przerasta, to możesz pomyśleć o wsparciu specjalisty.


19 lutego do 20 marca

Jest to doskonały czas na podejmowanie ważnych decyzji w dziedzinie związku i otwarcie się na jego drugi rozdział. Pamiętaj – nawet jeżeli twoje doświadczenia z drugą osobą wydają się doskonałe, to wciąż potrzeba ci zachowania ostrożności, by nie dać się przypadkiem wykorzystać. Pod koniec tygodnia może wystąpić zaskakująca dezinformacja.


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni