21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu mogą pojawić się sprawy, które będą się nieco opóźniać bądź przeciągać. Postaraj się tym nie denerwować i spokojnie oczekuj na dalszy rozwój wydarzeń. Wszystko wskazuje na to, że będzie on pomyślny. Oprócz tego otrzymasz zastrzyk pozytywnej energii i chęci do działania, co będzie sprzyjać zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


20 kwietnia do 22 maja

Wenus ześle na ciebie urok, któremu nikt nie będzie mógł się oprzeć. Byki będą zatem flirtować i uwodzić – i to z wielkim powodzeniem! To hipnotyzowanie ludzi swoją osobą przyda się nie tylko w sferze uczuciowej, ale również zawodowej – być może uda ci się oczarować szefa i przekonać go, że zasługujesz na awans lub dłuższy urlop. Korzystaj z tego pomyślnego czasu, póki trwa!


23 maja do 21 czerwca

Ten tydzień wykorzystaj na wypoczynek i odpuszczenie pewnych spraw. Potrzebujesz bowiem oderwania się od problemów, a także zadbania o swoje samopoczucie oraz zdrowie. Może wizyta w SPA lub joga pozwolą ci odzyskać wewnętrzną równowagę? W związkach spokojnie i stabilnie, a finansowo póki co bez większych zmian.


22 czerwca do 22 lipca

W tym tygodniu otrzymasz zaproszenie na interesujące wydarzenie. Warto z niego skorzystać, bo single mają tam okazję poznać miłość swojego życia! Dodatkowo poszerzą się twoje horyzonty i uda ci się inaczej spojrzeć na parę spraw. W kwestii zdrowia koniecznie zadbaj o regularny tryb życia, wysypiaj się, bo ostatnio to zaniedbujesz i może się to niekorzystnie odbić na twoim zdrowiu.


23 lipca do 23 sierpnia

W tym tygodniu bądź bardziej stanowczy w kwestiach zawodowych. Tylko tą metodą uda ci się osiągnąć wymarzony cel. Nie odpuszczaj, bo potem będziesz tego żałować. Dbaj o swoje zdrowie i nie wysilaj się nadmiernie, bo może się to bardzo niekorzystnie na tobie odbić. W miłości rozkwit uczuć i namiętności – nie będziecie się mogli sobą nacieszyć.


24 sierpnia do 22 września

Twój nastrój w tym tygodniu będzie pozostawiał wiele do życzenia. Nic dziwnego – z zazdrością patrzysz na tym, którym się powodzi, a sam nie robisz nic w kierunku tego, aby coś zmienić w swoim życiu. Wykorzystaj tę zazdrość na mobilizację do działania, a nie zatapiaj się w negatywnych emocjach! W pracy bez większych zmian, zdrowotnie raczej stabilnie.23 września do 22 października

W tym tygodniu Wagom uda się zapanować nad ważnymi sprawami, które do tej pory spędzały im sen z powiek. Dzięki temu będzie trwała dobra passa w pracy, a wokół zapanują porządek oraz ład. W życiu miłosnym ważne jest, aby Wagi podążały za swoją intuicją, która wskaże im we właściwym momencie, czy warto wchodzić w daną relację, czy lepiej ją sobie odpuścić.


23 października do 21 listopad

Zeszłotygodniowy spadek formy na szczęście odszedł w zapomnienie i Skorpiony mogą odetchnąć z ulgą. Uda im się znaleźć czas na relaks i dobrą książkę, co poprawi ich samopoczucie i wpłynie pozytywnie na relacje z innymi. Kłopoty ze zdrowiem na razie zażegnane, ale nie zapominaj o tym, aby dbać o siebie nieustannie, a nie tylko „od święta”.


22 listopada do 21 grudnia

U Strzelców nadal spokojnie i bezpiecznie. W pracy mogą się pojawić nowe perspektywy – być może zmiana stanowiska lub szansa na awans – wykorzystaj to, bo zasługujesz na docenienie! W związkach miłosnych obędzie się bez zawodów i rozczarowań, ale też nie będzie wielkich miłosnych uniesień. Wpływ Jowisza ześle ci wewnętrzny spokój oraz radość.


22 grudnia do 19 stycznia

Ten tydzień sprzyja mądrym inwestycjom! Warto zatem zająć się teraz swoimi finansami, bo jest ku temu znakomita okazja i sprzyja ci dobra passa w tej dziedzinie. W kwestiach zdrowotnych na szczęście nie będą ci dokuczać żadne uciążliwe dolegliwości. W miłości bez zmian – w stałych związkach spokój i stabilizacja, a u singli nadal samotne wieczory…


20 stycznia do 18 lutego

Warto, aby Wodniki w tym tygodniu szczególnie postawiły na relacje rodzinne i zadbały o ich poprawienie. Zadbaj o bliskie osoby i spraw, że będziecie się czuli dobrze w swoim towarzystwie. W pracy pojawi się szansa na podwyżkę – wykorzystaj ją i nie bój się zawalczyć o swoje. Schowaj skromność do kieszeni, bo twoje starania zasługują na awans. W miłości postaw na szczerość – to poprawi waszą komunikację i wzajemną relację.


19 lutego do 20 marca

Samotne Ryby nie powinny stronić od ludzi i wykorzystać ten tydzień do częstych spotkań i wyjść z innymi. Jest bowiem szansa, że za którymś razem trafią na kogoś, kto podbije ich serce… U Ryb w stałych związkach raczej bez większych zmian. Trochę wkradła się do was rutyna, dlatego postarajcie się częściej wychodzić na randki. A może jakiś weekendowy wyjazd za miasto?


Baner reklamowy
Z ostatnich tygodni